Gigi Hadid’in Saçlarının Sırrı: Gigi Hadid Saç Modelleri, Saç Rengi ve Saç Kesimleri

Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Genç yaşına rağmen başarıları ve güzellikleri ile dikkat çeken ünlü isimlerden birisi de Gigi Hadid’tir. Sayısız reklam filminde yer alan ve podyumlarda güzelliği ile göz kamaştıran güzel, başarısını doğal güzelliğine borçlu. Kendiliğinden parlak ve canlı biir cilde sahip olan modelin saçları da son derece dikkat çekici. Merak edilen Gigi Hadid saç rengi nedir, Gidi Hadid saç kesimleri, modelleri ve saçlarının sırları hakkında detayları konumuzun devamında ele aldık.

Gigi Hadid Saç Modelleri 2017

Gigi Hadi, başarısını güzelliğine borçlu isimlerden birisi. Hem yüz, hem vücut hem de saçlarının güzelliği ile ilgi odağı olan Hadid, bu güzelliği korumak için çok fazla ürün kullanmadığını dile getiriyor. Özellikle saçlarına çok fazla işlem yaptırmayı sevmeyen model, hacimli, parlak ve her zaman canlı saçlara sahip. 2017 yılında kendisinde en fazla gördüğümüz Gigi Hadid saç modeli salık bırakılan ve hafif dalgalar verilmiş saç modelleriydi.

Gigi Hadid Saç Modelleri 2016

Saç kesimi ve saç renginde sabit kalmayı seven ünlü model, saç modellerinde de çok fazla detay kullanmıyor. Sade bir balerin topuzu, yukarıdan bir atkuyruğu ya da tamamı bırakılmış ince bir saç bandı ile yatıştırılmış hippi tarzı saç modelleri Gigi Hadid’in saç modelleri arasındadır.

Gigi Hadid Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Gigi Hadid saç rengini evde kendiniz de elde edebilirsiniz. Hadid’in saçlarında kullandığı ve vazgeçemediği sarı tonları, plaj sarısı olarak geçen renktir. Bu rengi, Koleston 9.0 plaj sarısı ile elde edebilirsiniz. Başka boya markalarında da Gigi Hadid saç rengi numarası boyaları plaj sarısı olarak geçmektedir.

Gigi Hadid Saç Kesimleri 2017

Gigi Hadid, saçlarında değişiklik yapmayı sevmeyen isimlerden. Bu nedenle Gigi Hadid saç kesimi olarak farklı modeller görmemiz mümkün değil. Ünlü güzelin bu sene kullandığı saç kesimi, geçen senelerde kullandığı saç modelidir. Yıl içinde 1 Nisan şakası olarak saçlarını kısa pixe tarzı kestirmiş gibi gösteren Hadid’e bu tarz saçın yakıştığı yönünde yorumlar da yapılmıştır. Ancak kendisi saç rengi ve modelinde sabit kalmayı tercih etmiştir.

Gigi Hadid Saç Kesimleri 2016

Gigi Hadid saç kesimleri konusunda çok fazla değişiklik yapmayan ünlülerden. Kendisi bakımlı saçlarını uzun, yüzü çevreleyen katmanlı saç kesimlerini kullanmayı tercih ediyor. Güzelliğini ön plana çıkaran bu saç kesimlerini sade saç modelleri ile birleştirip kullanarak muhteşem güzelliğe ulaşıyor.

 
13 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...