Gökçe Bahadır Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Başrollerinde Perran Kutman’ın yer aldığı efsanevi gençlik dizisi HAYAT BİLGİSİ ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Gökçe Bahadır ADI EFSANE isimli yeni dizi yeniden ekranlarda. Güzel ve başarılı oyuncu Akademi İstanbul ve ardın Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimi tamamladıktan sonra kariyerine radyocu olarak devam etmiştir. Uzun yıllar spor spikerliği de olmak üzere çeşitli radyo kanallarında çeşitli programlar hazırlamıştır. Ardından ilk dizi Tatlı Hayat ile ekrana geçmiştir. Onu unutulmazlar haline getiren ise YAPRAK DÖKÜMÜ dizisindeki Leyla karekteridir. Yine efsane bir dizi olan KAYIP ŞEHİR’de başrol oynamıştır. Hani karakteri alırsa alırsın oyunculuğu ile göz dolduran güzel oyuncuyu ekranlarda keyifle izlemeye devam edeceğiz.

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır saç renkleri dünden bugüne çok çılgın denilecek değişikliklere girmemiştir. Gökçe Bahadır saç rengi, doğal halinde, kestane tonu olan oyuncu genelde kumral tonlarını tercih etmektedir. Dönem dönem hafif kızıllık içeren kumral & kahve tonlarını da kullanıyor. Gökçe Bahadır kumral boyattığı saçlarına hafif gölgeler attırarak ışıklı bir form kazandırabiliyor. Ya da açık kumral saçlarına uçlarına doğru bir iki ton açık balyaj uygulatarak biraz daha açık kumral, sarışına yakın bir frapanlık kazanıyor. Yer alacağı dizilerdeki karakterlere göre tarzını belirleyen sanatçı uyguladığı saç renklerini kendine yakıştırmasını biliyor.

Gökçe Bahadır Saç Modelleri

Gökçe Bahadır saç modeli doğal olarak kıvırcığa yakın iri dalgalar içermektedir. Gökçe Bahadır bunu bir avantaj olarak kullanıyor. Uyguladığı modelleri yüzüne yakıştırıyor. Özellikle bu tarz saç tipine sahip kadınların yaptığı gibi katlı kesim uyguladığı saçlarını genellikle gaçık kullanıyor. Bununla birlikte düz fön de yaptırıyor. Saçlarının boyu genellikle omuz hizasında. Katlı kesim tercih ediyor ve bu kesimi tamamlayan dağınık kahkül kullanımı yüzüne çık yakıyor. Gökçe Bahadır bugüne kadar neredeyse hiç kısa kesim kullanmamış diyebiliriz. Güzel oyuncunun saç renkleri ve modellerini merak ediyorsanız yazımızın ekinde vereceğimiz fotoğrafları inceleyin. Bununla birlikte sizde açık kızım bir ton elde etmek istiyorsanız 8.43 nolu açık kızıl kumral tonunu deneyebilirsiniz. Saç orjinaliniz kestane tonuysa benzer bir ton yakalayabilirsiniz.

gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac gokce bahadir sac

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...