Gri Kısa Saç Kullananların Bilmesi Gerekenler: Gri Kısa Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Son yıllarda bütün dünyayı etkisi altına almış olan gri saçlar, tüm popülerliği ile günümüz modasında da yerini alıyor. Grinin birçok farklı tonunun birçok farklı renk ile birlikte kullanılabildiği saç modasında kişisel tarzı ön plana çıkaran ve dikkat çekici renklerle bir araya getirilmiş modeller sezonun popüler trendleri arasında.

Sezonun en popüler görünümü olan kısa gri saç modelleri tarzınızı ve görüntünüzü tamamen değiştirebilecek seçenekleri ile karşımızda duruyor. İddialı bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların tercihi olan bu rengi kullanabileceğiniz bazı alternatif modeller ve renkler bulunmaktadır.

Gri ombre kısa saç modelleri bu sezonun en trend görünümleri arasında en üstte bulunuyor. Kullanımı ve bakımı oldukça kolay olan bob kesim saçlarda gri ombre uygulamasıyla marjinal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Saç dipleri koyudan açığa giden ombre uygulaması kullanabileceğiniz gibi, dipten açık başlayarak koyuya doğru giden ombre uygulamasını da kullanma imkanınız bulunuyor. Kullanacağınız gri tonlarını cilt tonunuza göre bir uzmanla birlikte belirleyerek mükemmel görünüme sahip olabilirsiniz.

Kısa saç modelleri gri renk tonuyla birçok farklı şekilde kullanılabilir. Saç uçlarına gri rengi uygulamak geçen sezonun popüler uygulaması olsa da bu sezon karşımıza tamamen griye boyanmış kısa saçlar ve saç uçlarında kullanılan farklı renkler sezonun popüler görünümleri arasında bulunuyor. Özellikle mavi ve mor tonlarının gri renklerle yoğun bir şekilde kullanımını dünyaca ünlü yıldızlarda da görüyoruz. Gri kısa saç tercihlerinde kullanılması gereken modeller ise yüz tipine göre belirlenmelidir. Saçın yapısı ve şekli de saç kesiminden boyaya kadar tüm görüntünüzü etkileyecek unsurlar arasında bulunuyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak hazırlanan modeller sayesinde dünya modasını yakalayan bir görünüme kolay bir şekilde sizde sahip olabilirsiniz.
10 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...