Günlük Topuz Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 6 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Topuzlar, kullanım kolaylığı bakımından her zaman kullanılan saç modelleridir. Saçın belirli bir bölgede öbeklenmesi şeklinde uygulanan bu modeller özel davetlerin vazgeçilmez saçlarıdır. Parlak saç taçları, boncuklu tokalar ya da pırıltılı farklı saç aksesuarları ile birlikte çok hoş duran bu saç modelleri, günlük kullanım için de en yaygın kullanılan modellerdir.

Günlük kullanıma uygun topuz modelleri genelde başın üst kısmında dağınık şekilde tutturulmuş modellerdir. Salaş bir görüntü elde etmek için saçın belirli bölgelerinden sanki kendisi çıkmış gibi çıkarılan ince tutamlar ile desteklenen günlük topuzlar, her saç şekli ve uzunluğuna göre farklı şekilde uygulanabilir. Günlük pratik saç topuzu modellerinden bazı örnekleri şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

Günlük Topuz Modelleri 1

Dağınık bir görüntü oluşturan bu saç modeli, günlük kullanıma uygun topuz modelleri arasında en beğenilenlerden biridir. Başın alt kısmında ense topuzu olarak konumlandırılan bu model, salaş ve rahat bir görüntü oluşturuyor.

Günlük Topuz Modelleri 2

Balerin topuzu görünüş olarak şık bir topuz olsa da yapımı çok basittir. Saçın tepeden bağlanmasının ardından kuyruğun bükülüp dolanması ile oluşturulan bu topuz modeli, günlük kullanım için idealdir. Bu saç topunuzu uygularken isterseniz saç örgüsü modellerinden de kullanıp daha farklı bir model elde edebilirsiniz.

Günlük Topuz Modelleri 3

Balerin topuzunun biraz daha dağınık hali olan bu saç topuzunu hem rahat, hem şık olmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Hafta sonu alışverişleri için ideal olan bu modeli, ayrıca bazı özel davetlerde de rahat kıyafetleriniz ile kullanabilirsiniz.

Günlük Topuz Modelleri 4

Yine balerin topuzunun farklı bir çeşidi olan bu saç modelinde saçın ön kısmına verile dağınık görüntü modelin özelliğini veriyor. Dağınık ve doğal bir saç modeli isteyenler bu topuzu deneyebilirler.

Günlük Topuz Modelleri 5

Ensede dağınık topuz, günlük kullanım için uygun modellerden biridir. Saçları kabartmak için dağıttıktan sonra küçük dokunuşlar ile ortaya çıkarabileceğiniz bu saç modelini yaz-kış kullanabilirsiniz. Kısa sürede hazırlayabileceğiniz bu günlük topuz ile çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Günlük Topuz Modelleri 6

Yine ense bölgesinde dağınık şekilde hazırlanmış bir topuz modeli… Günlük kullanım için ideal olan bu kolay saç topuzunun ön kısmına krepe atarak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Krepeli günlük topuz modellerini rahat ama havalı olmak istediğinizde kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz günlük topuz modellerini alışverişe çıkarken, evde otururken, misafirliğe giderken kullanabilirsiniz. Genç bir görüntü veren topuz modellerini dağınık olarak kullanmak eminiz çok hoşunuza gidecek.

 

 

 

 

 

14 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...