Günümüze Uygun Modern Aslan Yelesi Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Yayınlanma Tarihi: 12 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Son yılların en çok dikkat çeken saç modelleri arasında yer alan aslan yelesi saç modeli, özellikle genç bayanların tercihleri arasında. Kabarık, dalgalı ya da kıvırcık saç yapısına uygun olarak farklı modellerde hazırlanan aslan yelesi saç modelleri ve bu modelin kullanımı hakkında detayları sizler için araştırdık. İşte örnekler ile modern saç kesimi, aslan yelesi saç modeli…

Aslan Yelesi SModeli Resmi

Son dönemlerde özellikle gençlerin saçlarında gördüğümüz ve beğendiğimiz bir model olan aslan yelesi saç modeli kısa ya da uzun saçlar için uygulanabilir. Saçın yapısı ve kıvırcıklık durumuna göre farklı kesim modelleri uygulanabilir. Saç kesimine uygun olarak farklı saç renk tonları ile saçlar renklendirilir. Bu saç modellerinde genel olarak tek renk yerine ombre ya da aralara tutam tutam ışıltılar katmak şeklinde saç rengi uygulamaları yapılır.

Aslan Yelesi SModeli Kıvırcık

Aslan yelesi saç modeli kıvırcık saçlara özel bir modeldir. Kıvırcık ya da yoğun dalgalı saçlar için aslan yelesi saç modeli tercih edilebilir. Kabarık ve kıvırcık saç yapısına sahip olanlar için en havalı saç modelleri arasında ilk sırada yer alan aslan yelesi saç modeli, hem erkek, hem kadınlar tarafından son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Pek çok ünlü isim de bu özel saç modelini kendisine yakıştırarak kullanmaktadır.

Aslan Yelesi Saç Kesim Modeli

Günümüzün trend saç modelleri arasında yer alan aslan yelesi saç modeli, genelde katlı kesim olarak bilinir. Ancak düz, küt kesim olarak da aslan yelesi saç modeli uygulanabiliyor. Saçın uzunluğu ve genel yapısına göre aslan yelesi saç kesim modelini tercih edebilir, katlı ya da düz olarak bu modeli kullanabilirsiniz.

Aslan Yelesi SModeli Resimleri

Aslan yelesi saç modeli erkek saç modelleri olarak da kullanılabiliyor. Kıvırcık saçları olan ve biraz uzun bırakıldığında kabaran saçlar için ideal bir modeldir. Tıpkı bayanlarda olduğu gibi erkekler için de aslan yelesi saç modeli, havalı ve tarz bir görüntü oluşturur.

Aslan yelesi saç modelleri ve aslan yelesi saç modeli nasıl kesilir sorusunun cevabını yazımızda kısaca verdik. Saçlarınızın yapısına ve tarzınıza göre aslan yelesi saç modelini siz de deneyebilir, tarzınıza tarz katabilirsiniz.

 

11 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...