Hande Doğandemir Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 24 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Hande Doğandemir güzel bir çıkış yaparak kendini Türkiye’ye tanıtmış, yetenekli ve güzel bir oyuncudur. Oynadığı dizi ve filmlerle bir anda merak uyandıran bir karakter haline dönmüştür. Yeteneğinin, başarısının yanında güzelliği de gözlerden kaçmamaktadır. Güzel oyuncunun kendine has bir duruşu, tenine yakışan bir saç rengi ve ona ayrı bir hava katan bir saç modeli vardır. Güzel bir çıkış yaparak kendini tanıtan güzel oyuncunun saçları oldukça ilgi görmektedir. Hande Doğandemir saçları ne renktir, kullandığı saç modelleri nelerdir gibi birçok soru cevaplanmayı beklemektedir.

Hande Doğandemir Saç Renkleri

Hande Doğandemir’i hem sempatik gösterebilecek hem de kendinden emin sert bir ifade takınmasını sağlayabilecek şey saç rengidir. Güzel oyuncu, saç rengiyle öylesine bütünleşmiştir ki ona ait bir hava katan saçları, o saçlarla yapılan her model ona yakışmaktadır. Hande Doğandemir saçlarında doğallıktan yana olarak doğal saç renginden çok fazla uzaklaşmamıştır. Tercih ettiği saç rengi koyu bir kahverengidir. Bu saç rengini elde etmek isteyenler Koleston markasını kullanabilir. Boya numarası 5.37 olarak bilinmektedir.

Hande Doğandemir Saç Modelleri

Genç ve yetenekli oyuncunun saç modeli onunla bağdaşan, ona samimi bir his veren bir saç modelidir. Çekimlerin dışında, oynadığı dizilerde ona doğal bir hava veren şey kıvırcık saçlarıdır. Saçları kısa da olsa uzun da olsa kıvırcık saçları başarıyla her şekle sokulmuş ve güzel oyuncu birbirinden farklı rollere bürünmüş olsa da gözleri büyülemiştir. Kimi zaman hacimlendirilerek bırakılan kıvırcık saçları kimi zaman daha ıslak bir görünüm verilerek daha seksi bir şekle girmesinde ona yardımcı olmuştur.

Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 1

Güzel oyuncunun bazı çekimlerde saçları düzleştirilmiş olsa da hep hacimli kalmıştır. Yine bazı çekimlerde saçlarına büyük bir maşa ile geniş dalgalar verilmiştir. Bize biraz daha seksenleri çağrıştıran bu saç modelini de mükemmel bir şekilde taşıyabilmiştir.

Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 2

Tercih ettiği bir diğer model ise oldukça şık duran örgülü bir topuz modelidir. Onu yaşının ve çocuksuluğunun bir adım ilerisine taşıyan bu saç modeli, yüz şekline ve ona oldukça yakışmıştır.

Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 3 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 4 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 5 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 6 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 7 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 8 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 9 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 10 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 12 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 13 Hande Doğandemir Saç Renk ve Modelleri 14

24 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...