Hande Erçel Saç Modelleri ve Saç Rengi Hakkında Her Şey

Yayınlanma Tarihi: 8 Aralık 2020 Ekleyen: Pınar SUDE


Dizi oyuncuları sadece oyunculuk kabiliyetleri ile değil kıyafet tarzları, saç modelleri ve renkleri, kullandıkları aksesuarlar ve yaşam tarzlarıyla da adlarından söz ettiriyor ve örnek alınıyorlar. İşte son dönemde yıldızı parlayan dizi oyuncularından birisi de Hande Erçel. Genç oyuncu fiziği ve özellikle bakımlı saçlarıyla göz dolduruyor ve merak uyandırıyor. Hande Erçel’le ilgili en çok merak edilenlerden birisi de saçları. Hayranlarının Hande Erçel’e en çok yönelttiği soruların başında saçlarının rengi geliyor. Hande Erçel saç rengi nedir, Hande Erçel’in saç boyası kaç numara ve Hande Erçel saç kesimi en çok aranan başlıklar olarak sıralanıyor. İşte Hande Erçelin saç rengi ve saç tarzı ile ilgili öğrenmek istedikleriniz…

Hande Erçel Saç Rengi

Erçel uzun süre kendi saç rengini kullanmayı tercih etti ve saçlarını boyatma konusunda kararsızdı. Hande Erçel’in eski saç rengi fındık kabuğu tonlarıydı. Hande Erçel’in aşk laftan anlamaz saç rengi aralarında ince gölgeler olan kumral tonlarıydı. Saçlarını ne renge boyatacağı hususunda hayranlarına danıştı ve bronz kahve yanıtını aldı. Hande Erçel’in yeni saç rengi bronz kahvedir.

[reklam id=1]

Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bronz kahve tonunun daha çok beyaz tenli kadınlarda iyi durduğu söylenebilir. Ama doğru ton bulunduğunda bu rengin koyu tenli ve kumral tenli kadınlara da yakışan bir saç rengi olduğunu söylemek mümkün.

Bronz Kahve Rengini Nasıl Elde Edebilirim?

Bronz kahve tonunu elde etmek için hazır olarak satılan boya markalarında renk skalasında yer alan “Bronz Kahve” tonu kullanılabilir. Yahut kuaförünüze saçlarınızı bu renge boyatmak istediğinizi söylediğinizde size bu rengi uygulayacaktır.

Hande Erçel Saç Modelleri ve Tarzı

Erçel daha çok düz saç kesimi kullanıyordu. Yani klasik kesim. Ama zaman içinde daha hareketli bir tarz kullandı. Erçel bunun dışında topuz modelleri, ortadan ayrılan düz modeller, maşalı modeller, dalgalı modeller, dağınık stil, uzun kâhküllü modeller ve aksesuarla desteklenmiş modelleri de kullanıyor. Daha çok uzun ve özgür bırakılmış saç modellerini tercih eden Hande Erçel kısa saçı çok fazla tercih etmiyor.

8 Aralık 2020

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.