İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 7 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saç kesimini beğendiğiniz birinin saç kesiminin aynısını yaptırmanız sizin de o kadar mükemmel görünmenizi sağlamayabilir. Saç kesimleri, yüz tipine ve saç tipine göre seçilmelidir. Aksi taktirde saç kesimini kullanmak zorlaşır ve kişinin kendine olan güveni kırılabilir. Gür saçların kullanması gereken saç kesimi bile ince telli saçların kullanması gereken saç kesimi farklıdır. Bu farklılıklar, gür saçın kontrol edilmek istenmesine ve ince telli saçların daha gür görünmek istemesine göre meydana gelmiştir.

İnce telli saçlar için saç kesim modelleri erkeklerin farklı versiyonlar ile dikkat çekebileceği pek çok saç modeli içerir. Bunların içerisinde saçların ince olduğu anlaşılmayan ve bunu en başarılı bir şekilde ortaya koyan saç modeli uzun saç modelleridir. İnce telli saçlar genellikle düz olur. Bu daha hacimsiz göründükleri için saçların hoş görünmemesine neden olur. Eğer saçlarınız düz ve ince telli ise omuz hizasına kadar saçlarınızı uzatmayı denemelisiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 1

Erkekler istedikleri saç modelini incelerken mutlaka saç tiplerini de incelemelilerdir. Erkek saç kesimleri ve adları kadınlarınki kadar yaygın ve bilinen bir şey değildir. Oysa istediğiniz saçın adını bilmek bu konuda daha iyi araştırma yapmanızı sağlar.

İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 2

Asyalı erkeklerin kullandığı bir saç modeli, ince telli saçlara sahip erkekler için paha biçilmez bir saç kesimidir. Saçın ön kısmını biraz uzatılarak yana, yüze düşecek şekilde yatırılması bu saç modelini açıklar. Saç uzun olduğu için ince telli saçlar problem yaratmazlar.

İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 3

Etrafınızdaki üç erkekten birinde görebileceğiniz Amerikan saç modeli genellikle gür saçlı erkeklerin kullanabileceği bir saç modelidir. Erkek saç kesimleri modelleri yanlar kısa üstler uzun olan bu saç kesiminin favori olduğunu gösteriyor. Peki, saç telleri ince olan erkekler bu saç kesimini nasıl kullanmalıdır? Bu saç modelinde saçın ön kısmı yani yana veya arkaya atılan kısmın uzunluğu dikkat çeker. İnce telli saçlara sahip erkekler saçlarını o kadar uzatmazlarda saçlarının ince telliliğini gizleyebilir ve bambaşka bir hava yakalayabilirler. Erkek ince telli saçlar için saç kesim modellerinin en popüleri bu saç kesimidir.

İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 4

Eğer saçlarınızın kısalığı sizi rahatsız etmezse, pek çok erkeği daha karizmatik gösteren Asker traşı saç modelini denebilirsiniz. Bu sizi tatmin etmezse Subay traşını kısa sakal ile kullanabilirsiniz.

İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 5 İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 6 İnce Telli Saçlar İçin Erkek Saç Kesim Modelleri 7

7 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...