Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Jennifer Aniston 11 Şubat 1969 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde Los Angeles eyaletinde doğdu. Annesi İskoç babası Yunan asıllıdır. 1980 yılında bazı küçük rollerde oynamaya başladı. Friends dizisindeki Rachel Green rolüyle tanınmaya başlandı. Gerçek adı Jennifer Joanna Aniston’dur. 1,64 cm boyundadır. Sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır. Saç rengi ve modeli olarak bayanlar tarafından çokça takip edilmektedir.

Jennifer Aniston Saç Renkleri

Jennifer Aniston altın kahve ve altın kül olan sarı tonlardan başka renk kullanmamaktadır. Jennifer Aniston’ın saç rengi doğal olarak koyu kahverengidir. Ten rengine uyan saç renklerini kullanmaktadır. Kullanmış olduğu saç renkleri ise küllü saç renk tonları, kahve tonlar, altın tonlarını ve röfleli saçları kullanmaktadır. Siyah balyaj ve röfleli saçları da bulunmaktadır. Uzun süre spor yaptıktan sonra saçlarını yıkamayan Jennifer Aniston saçlarının terli olmasını sevdiğini ve terlerin saça iyi geldiğini söylemektedir. Saçlarını asla platin rengine boyatmamaktadır. Saçlarının güzelliğini terlemeye borçlu olduğunu söylemektedir. Jennifer Aniston fazla şampuan kullanmak saçların doğal yağlarını aldığını söylemektedir. Saç kurutma makinalarını da fazla kullanmayın denilmektedir.

Jennifer Aniston Saç Modelleri

Jennifer Aniston genelde saç kesimlerini uzun saç modellerini sevmektedir ve çokça kullanmaktadır. Jennifer Aniston saç modelleri olarak daha çok orta boylarda saçlarını kestirmektedir. Katlı saç kesimlerini çok yapmaktadır. Jennifer Aniston saç kesimin de bazen de kısa saç kesimleri yapmaktadır. Omuz hizası kesimlerini çok tercih yapıp bob saç kesimlerini kullanmıştır. Jennifer Aniston’un saç kesimlerini sıralarsak kırık saç kesimi, dalgalı saç modeli, katlı saç kesimi, at kuyruğu saç modeli ve röfleli saçlar olmak üzere bu modelleri kullanmaktadır.

Jennifer Aniston saçlarını asla erkek gibi kestirmeyeceğini açıklamıştır. Saç kırıklarından kurtulmanın yolu saçların uçlarının biraz kesilerek kırıklardan kurtulmaktır diye söylemektedir. Sıradan görünümlü saç modellerini kullanmaktadır. Orta uzunlukta saçlarını kestirmektedir. Ara sıra da dalgalı saç kesimlerini kullanmaktadır. Jennifer Aniston kısa saç olarak omuz hizasına kadar olanları tercih etmektedir. Yüzünü oval gösterecek şekilde saçlarını kestirmektedir. Bazen uzun bazen orta uzunlukta saçları bulunmakta ve dalgalı saç kesimleriyle ortaya çıkmaktadır.

Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 1 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 2 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 3 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 4 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 5 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 6 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 7 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 8 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 9 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 10 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 11 Jennifer Aniston Saç Rengi ve Modelleri 12

28 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...