Justin Bieber Saç Modeli: Justin Bieber Yeni Tarzı Nasıl Yapılır?

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Justin Bieber sadece yaptığı müzikle değil farklı saç stilleri ile de dikkat çeken ünlüler arasındadır. Tıpkı bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de ünlülerin saç modelleri sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Özellikle genç erkekler arasında Justin Bieber yeni saç modeli sürekli merak edilmektedir. Saç stilleri ve kıyafetleri ile sürekli gündemde olan tüm ünlüler gibi Justin Bieber de saçlarında sıkça değişiklik yapmaktadır. Justin Bieber saç modeli nasıl yapılır diye merak ediyorsanız öncelikle kullandığı saç modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Justin Bieber Saç Modeli 2015

Adı duyulmaya başladığı andan itibaren saçları ile de sürekli gündeme gelen isimlerden birisi de Justin Bieber’dir. İlk olarak uzun ve başının etrafını şapka gibi saran farklı saç modeli ile onu tanıdık. Zaman içinde bu saç modeli oldukça değişti Justin Bieber 2014 saç modeli dediğimizde karşımıza biraz çocuksu stiller çıksa da zamanla yaşının ilerlemesine de bağlı olarak kendine yakışan tarzı bulduğunu söyleyebiliriz. Justin Bieber 2015 saç modeli eskisine oranla daha kısa ve erkeksi görünümü ile dikkat çekmektedir. Arkalar ve yanlar kısa ön taraflar biraz daha uzun olan bu saç modelinin ünlü sanatçıya çok yakıştığını da söylemeliyiz. Havaya diktiği saçları ile kendine yakışan bir tarz oluşturmasının yanı sıra birçok genç erkeğe de bu konuda ilham vermiştir.

Justin Bieber Saç Modeli 2016

Saçlarını sık değiştiren ünlülerden birisi olduğu için Justin Bieber 2016 saç modeli ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Üst kısmı biraz uzun ve yanları tıraşlı saçlarını bazen geriye doğru tarayarak bazen de yanlara doğru dağıtarak farklı şekillerde karşımıza çıkmıştır.

Justin Bieber Saç Modeli 2017

Neredeyse kullandığı her saç modeli ile gündemde yer eden bu genç isim 2017 saç modeli ile de yine tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Son dönemlerde yanlar ve arkalar kısa önler ise biraz daha uzun olan kahküllü saç modeli ile dikkat çekmektedir. Önden alnına doğru dağınık olarak bıraktığı saçlarının birazını da yana doğru dökerek kendine has bir saç stili oluşturmuştur.

Justin Bieber Yeni Saç Modeli

Yeni saç modeli görünüm olarak biraz uzun saçı andırdığı için Justin Bieber uzun saç modeli nasıl yapılır diye merak edenler olabilir. Bu saç modelini yapmak için saçlarınızın yanları kısa kesilmiş ve önler de biraz uzun olmalı. Sonrasında öndeki kahkülleri yana doğru dağınık bir şekilde taramalısınız. Bu arada önlerdeki saçların birazını da yana doğru ayırarak geriye doğru dağınık bir şekilde taramayı unutmayın.

 


10 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...