Justin Timberlake Saç Modelleri: Timberlake Tarzı Nasıl Yapılır ve Kimlere Yakışır?

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Başarıları ile her gün televizyon ekranlarında gördüğümüz ünlü erkekler giyim tarzları ve saç modelleriyle dikkat çekiyor. Hayran kitleleri tarafından kimi zaman beğenilerek, kimi zaman ise acımasızca eleştirilen ünlü isimlerden birisi olan Justin Timberlake yeni saç modeli ve geçmişte kullandığı saç modellerini inceledik. İşte geçmişten günümüze ünlü şarkıcının en beğenilen saç modelleri.

Justin Timberlake SModeli Nasıl Yapılır

Justin Timberlake, başarılı mesleğinin yanı sıra zevkli giyim tarzı ve hoş saç modelleri ile de dikkat çekiyor. Ünlü sanatçının hayranları saçlarında her değişim yaptığında aynı modelleri kendileri de denemek isteyerek beğenilerini belli ediyor. Justin Timberlake saç modelleri kullanımı son derece kolay modellerdir. Uzun ve kısa olarak saç farklı çok sayıda saç modeli deneyen Timberlake, yüz hatlarını saklamadan, cesur modeller kullanmayı seviyor. Kısa saç modelleri olarak düz kesimleri tercih eden ünlü şarkıcıya bu tarz saçlar çok yakışıyor.

Justin Timberlake Uzun Saç Modeli Nasıl Yapılır

Zaman zaman hafif uzun saç modellerini de kullanan Timberlake, bu modellerde farklı tarama tarzları uygulayarak saçlarını kullanmaktadır. Uzun olarak Justin Timberlake saçlarını üstlerden uzun yanlardan hafif kısa olarak kullanmayı seviyor. Saçlarını hafif geriye ve yana doğru bombeli bir şekilde yapıştırarak kullanan şarkıcı, bu modeli uzun süre beğenerek kullanmıştır.

Justin Timberlake Yeni SModeli

Justin Timberlake saç modeli 2017 olgunluğuna olgunluk katmış diyebiliriz. Yanlardan ve saçın arka kısmında kazınmaya yakın kısa kesim, tepe kısmında ise biraz daha uzun kesim tercih eden ünlü şarkıcı, uzun bıraktığı saçlarına hafif üçgen şekli vererek kullanmıştır.

Justin Timberlake 2016 SModeli

Justin Timberlake saç modeli 2016 yılında yanları kısa, üst tarafları uzun saç modellerini kullanmauyı tercih etmiştir. Kimi zaman serbest bıraktığı saçlarını kimi zaman ise saç şekillendirici ile şekillendirerek kullanan şarkıcı bu modeli çok severek kullanmıştır.

Justin Timberlake 2015 SModeli

Justin Timberlake  saç modeli 2015 yılında hafif kirli sakal ile kullanılan bir saç modeliydi. Bu saç modelinde saçların üst kısımları orta uzunlukta bırakılmış, yanlar kazınmaya yakın kısa şekilde kesilmiştir. Uzun saçlar geriye doğru taranıp yapıştırılarak model verilmiştir.

Justin Timberlake 2014 SModeli

Justin Timberleke 2014 yılında hafif sakalları ile birlikte üstlerden uzun, yanlardan kısa saç modellerini kullanmıştır. Bu saç modelini dağınık olarak kullanmayı daha uygun görmüştür.

 


11 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...