Katlı Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 20 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Her kadın için saç büyük önem taşır. Psikoloji ister iyi ister kötü olsun en güzel soluk alıp verilen yer kuafördür. Oradan çıkan her kadın kendini yenilenmiş ve fresh hisseder. Bunun yanı sıra kadın saçlarıyla hem modern hem de kadınsılığı aynı anda yansıtmak amacı taşır. Katlı saç modelleri bu amacı birebir yaşatmada en iyi çözümlerden biri. Saç boyunu kısaltarak bu modeli yüzünüze uygun hale getirmeniz sizin zevkinize bağlı bir durum. Uzun saçtan ve bakımından bıkan bir kadının bu tarz modele dönüş yapması ile çok daha rahat bir kullanım kazanacaktır.

Saçta katlı kesim kadını çok doğal ve bir o kadar da çekici gösterir. Aynı zamanda pratikliği de cabasıdır. Günlük hayatta hafif bir fön darbesi ya da özel bir günde biraz maşa darbesi ile enfes bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Katlı Saç Modelleri 2

Katlı saç stilleri; şıklık ve modernlik açısından saçınıza adeta ışıltı verir. Saç tipinize uygun kesimler yaptırmanız ve şekillendirmenizle kullanımınız da bir o kadar rahatlayacaktır. Mesela katlı bir saçı kâkülle uyumlu hale getirerek oluşan görüntü harikulade olacaktır. Katlı saç modellerinde renk seçimi de çok önemlidir. Ten renginize uygun bir renk tonu ile bunu yakalayabilmeniz mümkün. Yâda ombre geçişler saçınıza ve yüzünüze ışıltılar katacaktır. Katlı kesimler ombre geçişleri harika gösterir. Mutlaka denenmelidir.

[reklam id=1]

Eğer ince telli saçlara sahipseniz bu tarz modeller aslında tam size göre. Çünkü bu şekildeki bir kesimle saçlar çok daha dolgun, hacimli ve canlı görünür. Katlı saç modellerinde değişik stillerde bulunur. Bu tamamen kişinin yüz yapısı ile orantılıdır. Bu tür modelleri kullanım kolaylığında bir numaradır. Acil bir şekilde dışarı çıkmanız gerekiyor. Saçınıza bir saç spreyi, jöle ya da köpükle şekil vermeniz yeterlidir. Küçük yüzlü bayanların vazgeçilmez modelidir.

Katlı Saç Modelleri 1

Katlı Kesim Modelleri

Bu tarz kesimler çok gür saçları olmayan kadınlarda tercih edilir. Böylelikle hem görüntü de bir estetiklik hem de bakımda şekil vermek son derece pratik olacaktır. Katlı kesim sonrası köpük formundaki ürünlerle şekil vermek yeterli olacaktır. Aynadaki görüntünüze inanamayacaksınız. Katlı saç kesimleri dünyada da tercih edilen bir modeldir. Bu tarz saç kesiminde dalgalı katlı kesim modeli vardır ki sanki saçlar yeni maşalanmış görüntüsündedir.

Katlı Kesim Modelleri

Sonuç iti bari ile saç modelleri bir kişide dikkat çeken en önemli yer. Hele hele yüzle uyumlu bir saç modeli seçilmişse dikkatler kesinlikle üzerinizdedir. Şu bir gerçek ki her saç modeli her kadında aynı güzellikte durmaz. Eğer yüzünüz toplu ise mesela çok kısa ve iddialı bir kesim size uygun olmayacaktır.

20 Ekim 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.