Kısa Saç Kesimleri

Yayınlanma Tarihi: 7 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçınız ister uzun ister orta ister küt olsun kısa saç deyince bütün kadınlar önce bir durur düşünürler.  Saç kesimleri kısa tercih etmek zor ve cesaret isteyen bir karardır. Saçları uzatma emek ve sabır gerektiren bir süreçtir. Çoğu kadın hemen herşey olsun istediği için saçlarını da uzatmak istediğinde de aynı sabırsızlığı gösterir. Bu yüzden saçlarınızı ciddi oranda kısaltmaya karar verdiyseniz kısa saç kesimi modelleri araştırma alanınıza girmiş demektedir.

Saçınızın yapısı, yüz şekliniz, ten renginiz ve yaşam biçiminiz kısa saç kesimleri bayan tercihleri noktasında göz önünde bulundurulması gereken önemli hususlardır. Özellikle yaz aylarında saçları nedeni ile sıcaktan bunalan bayanların rahatlıkla kullandığı kısa saçlar, kış aylarında da bir bere ya da bir aksesuar ile süslenebilir. Ya da bir bandana ile tarz oluşturulabilir. Kısa saç kullanımı kolay olduğu kadar bakımı da kolaydır. Bu yüzden kısa saç kesimi modelleri renklendirme ile farklı bir tarz yaratabilir.

Saçınızı kestirmeye karar verdiyseniz son trend çizgileri yansıtan kısa saç kesimi modelleri görsellerimizi incelemeden modeline karar vermeyin deriz.

Kısa ve kısacık formda kullanabileceğiniz katlı kısa saç kesimleri, erkeksi ve kadınsı çizgiler yansıtabilir.

Kısa Saç Kesimleri 1 Kısa Saç Kesimleri 2 Kısa Saç Kesimleri 3 Kısa Saç Kesimleri 4 Kısa Saç Kesimleri 5

Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 

Dalgalı bir saç tipine sahipseniz, uzun saçlarda olduğu gibi kısa saç kesimi modelleri dalgalı saçlarda da etkileyici sonuçlar vermektedir. Dalgalı saçlar kısa kesildiğinde farklı bir imaj yaratılabilir. Saç renginiz de bu imajın ortaya çıkmasında etkili olacaktır. Günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi özel gecelerinizde kıyafet, makyaj ve aksesuarlarınızla göz kamaştırıcı ve farklı olabilirsiniz. 

Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 1 Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 2 Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 3 Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 4 Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 5 Dalgalı Kısa Saç Kesimleri 6

Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 

Kıvırcık saç tipleri için kısa saçlar kabarma sorunu yüzünden çok da tavsiye edilmez aslında. Ancak bakım yapan saç şekillendiriciler sayesinde kısa kıvırcık saç kesimleri kullanımınızı kolaylaştırabilir. Kıvırcık saça sahip olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığınızı kısa saç kesimi modelleri arasından bir tercih yaparak bir adım daha ileri taşıyabilirsiniz. Kısa kıvırcık saç kesimleri, günlük hayatta bir bandana ya da taç ile gece ve akşamları ise şık bir toka ve aksesuarlar ile zenginleştirilebilir.

Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 1 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 2 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 3 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 4 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 5 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 6 Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri 7

14 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...