Kısa Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınlar için saçların uzun olması, uzun saçlarla birlikte sağlıklı saçların olması her zaman istenilen bir durumdur.  Ancak günlük hayatın koşuşturmacası en büyük etken olmak üzere, son dönemlerde kısa saç modelleri de artık kadınlar arasında favoridir.  Kısa saç modelleri kadın için enerji, pratiklik ve daha genç  görünmektir çoğu zaman.

Eğer saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız kısa saç modelleri arayışı içerisindeyseniz en çok tercih edilen kısa saç modellerini sizler için hazırladık. Yüz tipinizi, giyim tarzınızı ve hayat biçiminizi dikkate alarak kısa saçlar için saç modelleri arasından kendinize uygun olanına karar verebilirsiniz.

[reklam id=1]

Çok kısa saç modelleri, kısa katlı saç modelleri ya da kısa saç toplama modelleri hangisi sizin için uygunsa seçebilir, kuaförünüze de danışarak size en yakışacak modeli seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kisa-sac-modelleri-1 kisa-sac-modelleri-2 kisa-sac-modelleri-3 kisa-sac-modelleri-4 kisa-sac-modelleri-5 kisa-sac-modelleri-6 kisa-sac-modelleri-7

Kısa katlı saç modelleri, hem modern görünümü hem de kullanım kolaylığı ile değerlendirebileceğiniz modeller arasındadır. Saçınızdaki renklendirmeler ile kendinizde farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Kısa saçlar için saç modelleri içinde son dönemlerin gözde saç stili bob saç modeli ya da eski deyimi ile küt saç modeli hem ince telli hem de dalgalı saçlar için tercih edilebilir. Bob saç modelinin küt formdan farkı ense kısmı biraz daha kısa yanlar daha uzun bırakılır. Kısa saç modelleri içinden tercih edebileceğiniz hem küt kısa saç modellerine hem de bob saç modellerine göz atmadan karar vermeyin.

kisa-sac-modelleri-8 kisa-sac-modelleri-9 kisa-sac-modelleri-10 kisa-sac-modelleri-11 kisa-sac-modelleri-13 kisa-sac-modelleri-12 kisa-sac-modelleri-14 kisa-sac-modelleri-15 kisa-sac-modelleri-16 kisa-sac-modelleri-17 kisa-sac-modelleri-18

Saçlarınızın kısa olması saçlarınızda örgü kullanamayacağınız anlamına gelmektedir. Hem örgü hem de burgu modellerini kısa saçlarınızda severek kullanabilirsiniz. Kısa saç örgü modellerini, saçlarınızın kısa olması nedeni kendinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.

kisa-sac-modelleri-19 kisa-sac-modelleri-20 kisa-sac-modelleri-21 kisa-sac-modelleri-22 kisa-sac-modelleri-23 kisa-sac-modelleri-24

Kahkül yalnızca uzun saçlarda kullanılır diye bir kural yoktur. Tarz saç modellerinde asimetrik kesimlerle kısa saçlar için saç modelleri içinden siz de kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Saçlarınız kısa olsa da kahküllerinizle ilgilenmeniz gerekir.

kisa-sac-modelleri-25 kisa-sac-modelleri-26 kisa-sac-modelleri-27 kisa-sac-modelleri-28 kisa-sac-modelleri-29 kisa-sac-modelleri-30 kisa-sac-modelleri-31 kisa-sac-modelleri-32 kisa-sac-modelleri-33 kisa-sac-modelleri-34

Çok kısa saç modelleri sadece erkekler tarafından kullanılmamaktadır. Özellikle rahatına düşkün kadınların tercih ettikleri çok kısa saç modelleri cesur kadınların severek kullandıkları modeller arasındadır.

kisa-sac-modelleri-35 kisa-sac-modelleri-36 kisa-sac-modelleri-37 kisa-sac-modelleri-38 kisa-sac-modelleri-39 kisa-sac-modelleri-40 kisa-sac-modelleri-41 kisa-sac-modelleri-42

En çok tercih edilen kısa saç modellerini hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde denemek isteyeceksiniz. Bu özel kısa saç modellerinden oluşan galerimize göz atmadan saç modelinize karar vermeyin.

kisa-sac-modelleri-43 kisa-sac-modelleri-44 kisa-sac-modelleri-45 kisa-sac-modelleri-46 kisa-sac-modelleri-47 kisa-sac-modelleri-48 kisa-sac-modelleri-49 kisa-sac-modelleri-50 kisa-sac-modelleri-51 kisa-sac-modelleri-52 kisa-sac-modelleri-53 kisa-sac-modelleri-54

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.