Kısa Saçın En Çok Yakıştığı Ünlü Tuba Büyüküstün Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Tuba Büyüküstün hem güzelliğiyle hem de kendine özgü sade ve şık tarzıyla son derece dikkat çeken bir oyuncu. Vaziyet böyle olunca da giydiği kıyafetlerden makyajına, özel hayatından saç kesimine her şeyi ilgi konusu oluveriyor. Tuba Büyüküstün zaman zaman kahve baskın renkler zaman zaman da siyah baskın renkler kullandı. Bu renkleri mükemmelen taşıyan güzel oyuncu saç boyunda yaptığı radikal değişiklikle büyük şaşkınlık yarattı.

Her modeli başarıyla kendine uyarlayabilen Tuba Büyüküstün, saçlarını uzun kullandığı dönemlerde saçı ortadan ikiye ayırıp arkadan küçük bir tokayla tutturarak minimal güzelliğin adeta vücut bulmuş şekli haline geliyordu. Yandan örgüleri de sık sık kullanan oyuncu, gür ve siyah saçlarının bilimum yerlerinden çıkardığı tutamlarla da salaş bir tarz yaratıyordu. Bandana kullanmayı da seven güzel oyuncunun çeşitli renklerde ve kumaşlarda bandanalarla saçlarına hareketlilik katıyordu.

Tuba Büyüküstün Topuz Saç Modelleri

Salaş modellerin gözdesi gevşek topuzları gür kahve siyah saçlarına başarıyla adapte edebilen güzel oyuncu, en çok da gevşek bir şekilde yapıp tutamlar çıkararak başka bir hava kattığı topuzları bandanayla tamamladığında mükemmel oluyordu. Bunun dışında Tuba Büyüküstün saç modelleri kara para aşk dizisinde çeşitlilik olmamasına karşın belirgin ve dikkat çekiciydi. Aynı zamanda Tuba Büyüküstün kara para aşk saç modelleri kendisinin en çok ilham alınan saç modelleridir.

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modelleri

Kadınlara çok yakışan ve her kadına ayrı bir hava katan kısa saçlar Tuba Büyüküstün’de de bir başka durmuştu. Upuzun saçlarını bir seferde kısacık yapan güzel oyuncu, uzun saç düşkünlerini üzse de, kendisine çok yakıştırdı ve her bir uzama evresinde de saç boyunu doğru kullanmayı bildi ve gerek doğal haliyle gerek fönlü gerekse jöleli ve arkaya yatırılmış haliyle harikalar yaratmayı bildi.


10 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...