Kısa Saçın En Çok Yakıştığı Ünlüler: Size İlham Vericek Kısa Saçlı Ünlüler ve Saç Kesim Tarzları

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Özgüveni yüksek ve cesaretli bayanların saç kesimleri olan kısa saç kesim modelleri, ünlülerde de son dönemlerde trendler arasında. Güzelliklerini ön plana çıkarmak için kısa saç kesimlerini tercih eden ünlü güzeller ve bu ünlü güzellerin saçları hakkında detaylar şu şekildedir…

Kısa Saçlı Ünlülerin SKesimleri

Kısa saçları ve iddialı saç renkleri ile dikkat çeken ünlü güzeller, özgüveni yüksek bayanların da ilgisini çekiyor. Daha çok kısa saçları ile gördüğümüz kısa saçlı ünlülerin saç kesimleri genelde erkek tipi saç kesimi, bob ya da asimetrik kısa saç kesim modelleridir. Bu kısa saç modellerini, uygun renkler ile tamamlayan ünlü isimler güzelliklerini tarzlarına uygun giyim ürünleri ile tamamlıyor.

Kısa Saçlı Ünlüler İsimleri

Türk ve dünya çapındaki ünlü bayanlardan pek çoğunun kısa saçlı hallerini biliyoruz. Geçmişten günümüze yerli kısa saçlı ünlüler isimleri şu şekildedir… Berna Laçin, Deniz Çakır, Meltem Cumbul , Tuba Büyüküstün, Serap Ezgü, Bendeniz, Didem Taslan, Ece Uslu, Hamiyet…

Türk ünlü güzellerin kısa saç modellerinde kullandıkları saç renkleri genelde sarı, siyah ve kızıl tonları olarak göze çarpıyor. Yabancı ünlü güzellerin kısa saç modelleri ya da renkleri ise biraz daha farklı tarzda diyebiliriz.

Kısa Saçlı Ünlüler Kimler

Türk kısa saçlı güzellerin ardından şimdi de kısaca yabancı kısa saçlı güzelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yabancı kısa saçlı ünlüler kimler, sorusuna cevap olarak; Rihanna, Victoria Beckham, Katie Holmes, Pink gibi isimleri verebiliriz. Saç modelleri kadar saç renkleri ile de dikkat çeken bu ünlü güzeller, güzelliklerini ön plana çıkarmak için kısa saç modellerini tercih ediyor.

Kısa Saçlı Ünlülerin SRengi

Kısa saçlı ünlülerin saç rengi seçimi kullandıkları saç modeli ve ten renkleri ile uygun renklerdir. Genelde açık tonlarda, sarı, kızıl ya da kestane saç renkleri ile kısa saç modellerini kombinleyip kullandıklarını söyleyebiliriz. Asimetrik kısa saç modeli kullanan ünlü bayanların zaman zaman pastel renkleri de saçlarında kullandıklarını söyleyebiliriz. Siz de eğer kısa saç modellerini denemek isterseniz, ünlü güzellerden ten rengi ve yüz şekli size en uygun olanının saç modeli ve saç rengi deneyebilirsiniz.

 29 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...