Kıvırcık Saç Modelleri Erkek

Yayınlanma Tarihi: 19 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kızların çok sempatik bulduğu bir model olan erkek saç tipidir. Öğrencilik zamanından başlayarak kızların çok hoşlandığı hatta bazen de fazla ilgilendikleri kıvırcık saçların kesimi ve saç modelleri farklıdır. Kızlarda olduğu gibi erkeklerde de bakımı zor olan ve kabarık duran kıvırcık saçlar her zaman tatlı bulunur.  Fakat kıvırcık saç kesim modelleri erkek, kadın fark etmezsizin kısacık kestirilmek istenmez. Çünkü her yüze gitmeyen bu saçlar kısaldığında şekil konusunda kafa karıştırır.

Bunun yanında kısalan saçlar kabararak çirkin bir görüntü alabilir. Kimi erkekler için saç kestirmek facialara bile neden olabilir. Kısa saç sevmeyen erkekler uzaması için elinden geleni yapmakla uğraşır. Bazıları ise erkek kıvırcık saç kesim modelleri arasından seçim yapmakta kararsız kalır. Aslında birçok seçenekleri sahiptirler. Fakat hepsi tarz denildiğinde biraz durur ve düşünürler. Her erkek farklı yapıda sahip olduğu yüz şeklinden dolayı farklı stilde saça yönelir.

Örneğin bonus kafa kıvırcık erkek saç modelleri erkeklerin sevdiği bir modeldir. Genelde lise zamanında kullanılır. Fakat iş hayatı ile birlikte olgunlaşan yaşınız bu modeli artık pek tercih etmeyebilir.

Kıvırcık Saç Modelleri Erkek 1

Erkek Kıvırcık Saç Modelleri ve Yapılışları

Bugünlerde kıvırcık saç modellerine sahip olanlar sadece kızlar değil. Kıvırcık saçlar için birçok fikir ortaya atılır hatta bu saçını sevmeyen erkekler bile vardır. Peki, neden kıvırcık erkek saç modelleri çok sevilmiyor?

Kıvırcık Saç Modelleri Erkek 2

Onlar için sorun haline gelen bu kıvırcık saç en çokta okul zamanında kabarıklığından dolayı duyulan rahatsızlıkla ortadır. Buna da çözüm olarak fön çekmek olarak görülen bu yol son günlerde artmıştır. Tarayamadıklarını ve taradıkları zaman porsuduğunu söyleyen kişiler saçlarından oldukça rahatsız durumdadır. Bazıları da tam tersini düşünüyor.

Kıvırcık Saç Modelleri Erkek 3

Büyük bir ayrıcalığa sahip olduklarını düşünen kıvırcık saçlı insanlar vardır. Bunların başında erkekler genelde gittikleri kuaförlerde kıvırcık saç kesim modelleri erkek kataloguna bakarak kendi stilini ortaya çıkarıyor. Kimisi saçlarının rengini değiştirerek daha çekici bir tarzla ortaya çıkabiliyor. Şunu unutmayın ki kıvırcık saçlar insanın kişiliğini ortaya çıkarır. Saçınıza verdiğiniz modelle farklılık yaratmaktan kaçınmayın, sadece deneyin. Böylelikle tarzınızı kolaylıkla ortaya koyabilirsiniz.

20 Ekim 2016

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. oktay 14 Mart 2017 at 08:41 - Reply

    Yari kivircik ve onlerden kel sac modellero nasil olur

Yorumlarınızı bekliyorum...