Kıvırcık Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kıvırcık saçlara sahip olmak külfet değil aslında bir ayrıcalıktır. Özellikle de saçlarınıza iyi bakıyorsanız, sağlıklı ve parlak kıvırcık saçlar doğal halleri ile göz kamaştırıcı olabilirler. Kısa kıvırcık saçlar için can sıkıcı durumlardan saç tellerinizin yapısına göre kabarıyor olmasıdır. Ancak piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz ürünlerle hem saçınıza bakım yapabilir hem de kabarmasını ve elektriklenmesini önleyebilirsiniz.

Kıvırcık saçları günlük hayatınızda kullanırken buklelerin doğal olması için saç şekillendiricinizi saçınız nemliyken uygulamanız ve saçınızı doğal olarak kurumaya bırakmanız gerekmektedir. Aceleniz varsa ya da ıslak saç sizi rahatsız ediyor ise başınızı öne eğip, kıvırcık saçlar için kullanılan saç kurutma makinası difüzörü ile buklelerinizi belirgin hale getirebilirsiniz.

Kıvırcık saçların en önemli avantajı, elinizin altında saçlarınıza sadece şekil verebileceğiniz hazır bir alt yapı mevcuttur. Size kalan kullanmak istediğiniz kıvırcık saç modelleri nedir buna karar verip uygulamak. Hem günlük yaşantınızda hem de özel gecelerinizde ışıldamanızı sağlayacak kıvırcık saç modelleri ile fark yaratacağınızdan şüphemiz yok.

[reklam id=1]

Topuz, kıvırcık saç modelleri içinde en hızlı yapabileceğiniz bir tarzdır. Hem spor  salaş topuzlar, hem de biraz daha özenerek hazırlayacağınız kıvırcık saç modelleri topuzları ile kıvırcık saça sahip olmanın rahatlığını hissettirecek size. Gelin saçı olarak kıvırcık saç modelleri en çok kullanılan saç modellerindendir.

kivircik-sac-modelleri-1 kivircik-sac-modelleri-2 kivircik-sac-modelleri-3 kivircik-sac-modelleri-4 kivircik-sac-modelleri-5 kivircik-sac-modelleri-6 kivircik-sac-modelleri-7 kivircik-sac-modelleri-8 kivircik-sac-modelleri-9

Örgü, saçınız ister uzun ister kısa olsun, ister düz, ister kıvırcık asla vazgeçilmesi mümkün olmayan modeldir. Kıvırcık saç modelleri içinde de örgü ile saçınıza ayrı hava kazandırabilirsiniz. Saçlarınızın uzun ya da olması sadece örgü modelini belirlemede etkendir. Kısa kıvırcık saçlarınız için de uzun kıvırcık saçlarınız için de örgüyü kullanabileceğiniz ve seveceğinizi düşündüğümüz örgü kıvırcık saç modellerini sizler için hazırladık.

kivircik-sac-modelleri-10 kivircik-sac-modelleri-11 kivircik-sac-modelleri-12 kivircik-sac-modelleri-13

Kısa kıvırcık saçlarınızla baş etmenin en önemli yolu doğru saç şekillendiricisi seçmektir. Kısa kıvırcık saç modelleri galerimizle elinizin altında. Modelinizi seçip uygulamak ise size kalmış.

kivircik-sac-modelleri-14 kivircik-sac-modelleri-15 kivircik-sac-modelleri-16 kivircik-sac-modelleri-17 kivircik-sac-modelleri-18 kivircik-sac-modelleri-19 kivircik-sac-modelleri-20 kivircik-sac-modelleri-21 kivircik-sac-modelleri-22 kivircik-sac-modelleri-23

Kıvırcık saçlarınızı yanda toplayıp hem şık hem de göz alıcı modeller denemeye ne dersiniz. Normal yaşantınızda da deneyebileceğiniz gibi özellikle özel davetleriniz de mutlaka modellerden birini denemenizi öneririz.

kivircik-sac-modelleri-24 kivircik-sac-modelleri-25 kivircik-sac-modelleri-26

Kıvırcık saç modelleri içinde en rahat ve en hızlı hazırlayabileceğiniz modeller dağınık olan saç modelleridir. Saçınıza iyi bakıyorsanız doğal görünümüzle göz alıcı olmamanız için hiçbir sebep bulunmamaktadır.

kivircik-sac-modelleri-27 kivircik-sac-modelleri-28 kivircik-sac-modelleri-29 kivircik-sac-modelleri-30 kivircik-sac-modelleri-31 kivircik-sac-modelleri-32 kivircik-sac-modelleri-33 kivircik-sac-modelleri-34 kivircik-sac-modelleri-35

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.