Koleston Kahve Tonları

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Her sene değişen moda ile birlikte saç dünyasında oldukça farklı renkler ve modeller yer almaktadır. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi saç renkleri ve kullanım modelleri de her sene değişiklik göstermekte ve kadınların beğenilerine sunulmaktadır.

Kadınlar saç renklerini belirlerken daha çok başkalarında gördükleri renklere göre bir model oluşturmaktadır. Ancak bu durum tamamen yanlış olmak ile birlikte çoğu kişide saç rengi değiştirildikten sonra olumsuz sonuçların doğmasına neden olmaktadır.

Koleston Kahve Tonları 1Koleston Kahve Tonları 2

 

Koleston kahve ve bu markanın diğer saç renkleri, her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir ilgi görmeye ve çok sayıda kadın tarafından da sıklıkla yaptırılmaya devam etmektedir. Kadınların saç renklerini belirlerken dikkat etmeleri gereken en önemli nokta cilt yapıları ve cilt tonlarının nasıl olduğu ile alakalı olmaktadır. koleston kahve tonları, her geçen gün çok daha fazla sayıda kadın tarafından tercih edilmeye de devam etmektedir.

Koleston Kahve Tonları 3 Koleston Kahve Tonları 4

Koleston kızıl kahve,  daha parlak ve keskin bir renk olduğundan elde edilirken dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca koyu bir renk olduğundan ilk birkaç yıkamada mutlaka akmaktadırlar. Bu akmayı engellemek için herhangi bir şey yapılmasa da bakır rengi saçlara sahip olan kişilerin saçlarını çok akmadan mutlaka tekrardan boyatmaları gerekmektedir. Bakımı zor ancak görünüm olarak oldukça hava katan bir saç rengi olmaktadır. Hem uzun saça hem de kısa saça oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Koleston Kahve Tonları 5 Koleston Kahve Tonları 6 Koleston Kahve Tonları 7

Her sene moda olan ve bu yılda saç modası arasında yer alan bir diğer saç rengi de Koleston koyu kahve ve Koleston ışıltılı kahve saç renkleri olmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında genel olarak kadınların tercihleri arasında bu renk fazlası ile tercih edilmektedir. Özellikle kestane tonlarında boyatılan kahverengi saç rengine gereken bakım yapılır ise saçlar daha canlı gözükmektedir. Saç renginin bir iki ton açığı da saçların aralarına katıldığında daha hoş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Koleston açık kahve saç rengi de, gün geçtikçe çok daha fazla sayıda kadın tarafından büyük bir ilgi ile tercih edilmeye devam etmektedir.

23 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...