Koleston Krem Saç Boyası Renk Katalogu

Yayınlanma Tarihi: 7 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saç boyalarının çok kolay ulaşılabilir bir hale gelmesinin ardından pek çok kadın kendilerine en çok yakışan renkte saçlarını boyayabilir hale geldiler. Şüphesiz ki her kadın güzel olmak ister. Bir kadın saçlarıyla güzelliğine güzellik katabilir. Bunu saçlarına bakım yaparak veya saçlarını boyayarak yapabilir. Koleston markası da pek çok kadının tercih ettiği bir saç boyası markasıdır. Krem boya katalogundaki saç boyası renkleri genellikle kızıldır.

Koleston Renk Kataloğu

Koleston renk katalogu aracılığıyla her kadın kendine yakışacak rengi bulabilir. Saç boya renklerinin bulunduğu bu kataloglardan bazı kadınlar şikayetçidirler. İstedikleri rengi yakalayamadıklarını söyleyen kadınlar, koleston renklerinin göründüğü kadar canlı olmadığını savunurlar. Koleston renklerinin her zaman katalogdaki görüntüyü vermemesinin sebebi boyanın uygulanacağı saç rengiyle ilgilidir. Saçınızın rengine göre boyanın tonunda farklılıklar oluşabilmektedir.

Koleston Renk Kataloğu

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu

Koleston Krem saç boyası renk katalogundan göze çarpan renk kızıldır. Birbirinden farklı pek çok renk bulunsa da kızıl yansımalar ortaktır.

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 1

Saç boyası renk katalogu 2/0 siyah rengiyle başlamaktadır. Siyah cesur bir renktir. Bu katalogda biraz daha yumuşak bir renkmiş gibi gösterilmiştir. 3/0 rengi koyu kahve olarak bilinmektedir. Sarı bir saça uygulandığında çok koyu bir kahverengi rengi alınamayabilir. 3/4 koyu kestane rengi olarak biliniyor ve bu renk de koyu saçlarda kendini daha rahat belli edebiliyor.3/66 ise pek çok kadının cesaret edemediği ancak gördüklerinde hayran kaldıkları patlıcan morudur.

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 2

Katalogda 4/0 olarak kahverengi bulunmaktadır. 4/3 numaralı boyası içinde altın yansımalar içerir. Altın kahve olarak isimlendirilmiştir. 4/6 kızıl viyole, 4/66 sıcak kızıl renkleri katalogun en gözde renkleridir. 4/77 kızıl kadife rengi ise içinde kızıl yansımalar bulunan bir açık kahverengidir.

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 3

5/0 açık kahverengi ve 5/1 açık küllü kahverengidir. 5/3 altın yansımaları bulunan açık altın kahvedir. Kahverengi ile ilgili en popüler renkler ise şunlardır: 5/37 kışkırtıcı kahve, 5/45 kızıl cazibe, 5/66 şarap kızılı, 5/75 çekici bakır.

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 4

Katalog kızıl renkler üzerine kurulmuştur. 6/0 koyu kumral, 7/0 kumral, 8/0 açık kumral 9/0 ise sarı olarak bilinmektedir. Tüm bu ana renkler kızıl rengiyle karıştırılarak pek çok kombinasyon elde edilmiştir.

Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 5 Koleston Krem Saç Boyası Renk Kataloğu 6

7 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...