Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu

Yayınlanma Tarihi: 8 Nisan 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Küllü kumral saç renkleri kadınların en çok beğendiği ve tercih ettiği saç renklerinden biridir. Bu rengi elde etmek ve boya işlemini başarılı bir şekilde yapabilmek oldukça zordur. Çoğu kadın küllü kumral saç rengi elde etmek için boya alır ve uygulamak ister. Ancak, kişisel uygulamaların pek çoğu başarısız olarak sonuçlanmaktadır. Saç beyaz oranları yüksek olanların bu rengi boyamaları biraz daha kolay olacaktır. Sarı saça sahip kadınların yapacak oldukları küllü kumral uygulaması başarılı olabilecektir.

Çok koyu veya kahverengi saça sahip kadınların yapacak oldukları uygulamaların başarısız olma ihtimali çok yüksektir. Renk seçenekleri arasında küllü kahve saç rengi kullanışlı ve çok tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. Küllü kumrak saç renkleri kataloğu içerisinde renkler numaralar ile belirlenmiştir. Koleston renk kataloğunda küllü kumral renkleri 7.1-8.1 gibi kodlarla belirtilmiştir. Beyaz saçlılar küllü kumaralı çok kolay elde edebilir. Bu anlamda küllü kumral saç renkleri için uzman desteği alınmalıdır. Saç rengi koyu, kahve ve kestane olanların yapacak oldukları küllü kumral uygulamaları sonucunda kahverengi ortaya çıkabilecektir. Açık tona yakın bir renk olmaktadır. Koyu renklerin açılmasında kızıl yansımalar ortaya çıkabilecektir. Küllü kumral ile saç boyaması işleminde koyu saçların tam olarak orijinal renge dönüşmesi zor olacaktır.

Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 1

Koyu renkli saçları küllü kumral boyamak için ilk önce sarı renge boyamak gerekir. Sarının herhangi bir tonu ile saçlarınızı boyayarak açmanız gerekir. Bütün küllü saç renkleri için geçerlidir. Bu işlemin amacı saç üzerinde kızıl yansımaların kalmaması içindir. Küllü kumral marka ve renk numaraları seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Her markanın küllü sarı saç veya kumral saç renk kodları ve tonları farklı olabileceği unutulmamalıdır. Piyasada saç boyası markaları çok sayıdadır. Her birinde farklı kalite ve tonlarda küllü gri saç rengi tonları bulunmaktadır. Bu markalar arasında uzman desteği alarak seçimler yapabilirsiniz. Küllü saç rengi tonları hemen her cilt ve ten rengi ile uyumludur. Bu nedenle esmer, kumral ve sarışın herkes için uygun olacaktır. Açık ten rengi olanların küllü sarı tonlarını veya küllü kumral tonunu seçebileceklerini ifade edebiliriz. Özellikle açık ten ve renkli göze sahip olanların küllü kumralı seçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu rengin en önemli özelliği saçları güçlü göstermesidir. Kırılan ve zayıflayan saçları belli etmez. Bunun yanında saç üzerinde oluşan elektriklenmeleri gizli tutar. Her ortamda doğal ve dolgun bir görünüm sunmaktadır.

Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 3 Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 4

Küllü renkler içinde koyu ton isteyen kadınların bazı konulara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu tür seçimlerde küllü kumral saç renkleri kataloğu üzerinden dikkatli seçimler yapmalısınız. Bu noktada koyu küllü ton uygulaması sonrasında tekrar açık renge dönülmek istendiğinde kolay olmayan bir süreç sizi bekleyecektir. Bu nedenle küllü koyu renkleri seçerken buna aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Koyudan açığa geçerken saç açıcı kullanmanız gerekecektir. Bu uygulama saçlarınızı fazlasıyla zayıflatmış olacaktır. Bu nedenle çok dikkatli olmanızda fayda vardır.

Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 5 Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 6

Küllü renk tonlarının her ten rengi için uyumlu olabileceğini ifade etmiştik. Sarışın, kumral ve esmerler için iyi bir seçim olacaktır. Özellikle bronz ciltler ve hafif yapılan makyaj ile bütünleşmesi ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu anlamda küllü kumral saç rengi kataloğu üzerinden uzman desteği alarak çok başarılı seçimler yapabilirsiniz. Bu rengin vücudunuzla bütünleşmesi için saç boyunuzun ve saçlarınızın bakımları düzgün olmalıdır. Bu konuda da her zaman kuaförünüzden yardım ve destek almalısınız.

Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 7 Küllü Kumral Saç Renkleri Kataloğu 8

8 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...