Kumral Saç Renkleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kumral saç renkleri her ten rengine uygun, hoş renklerdir. Açık tonları beyaz tenlilerde hoş duran bu saç renkleri, buğday ve koyu tenlilerde ise koyu tonları ya da hafif ışıltılı tonları ile harika görüntüler oluşturuyor. Saç stili ve oluşturulmak istenen imaja göre farklı tonları uygulanabilen bu rengin seçiminde kumral saç renkleri kataloğu büyük önem taşır. Her markaya göre farklı olan bu özel saç rengi kataloğlarını profesyonel kuaförlerde bulabilirsiniz.

Kumral Tonları Saç Renkleri

Kumral tonları saç renkleri çok farklı şekillerde kullanılabilen renklerdir. Saç stili ve ten rengine göre tonu seçilebilen kumral saç rengi, geçtiğimiz senelerde de bu sene de bayanların en çok tercih ettiği renklerden biriydi. Hem doğal, hem bakımlı bir hava yaratan kumralın en hoş tonlarını sizler için görseller eşliğinde paylaşıyoruz. Siz de kendi ten renginiz, stiliniz ve zevkinize göre bu renk tonlarından birini kendinize uygulayabilirsiniz.

Açık kumral saç renkleri, masumluk ve romantikliği simgeliyor. Açık tenli bayanlar için ideal olan bu renk tonları, genç bayanlarda ya da kendini genç hissedenler de çok hoş duruyor. Enerjik bir havası olan bu saç rengi özellikle uzun saçlarda harika görüntüler oluşturuyor. Pek çok ünlü bayanın da saçlarında gördüğümüz açık kumral, her saç stiline uyum sağlayabiliyor.

kumral-sac-renkleri2

Kumral Sac Renkleri1

Kumral Sac Renkleri1

Kumral Sac Renkleri3

Kumral Sac Renkleri3

Koyu kumral, ten rengi koyu olan bayanlar için ideal bir renk tonudur. Açık tenli bayanlarda da özellikle gözlerin ön plana çıkmasını sağlayan bu rengin tonları, ışıltılı saçlar yaratır. Sizde hem doğal hem ışıltılı bir saça sahip olmak için bu rengi deneyebilirsiniz. Kahve ya da siyah gözlere sahip bayanların gözlerini ön plana çıkaran bu renk, arada sarı ışıltılar ile de kullanılabilir.

kumral-sac-renkleri4

Kumral Sac Renkleri5

Kumral Sac Renkleri5

Küllü her saç rengi, saçlarda ipeksi bir hava yaratıyor. Kumral tonlarında da oluşan bu ipeksi hava, beraberinde masum ve romantik bir görüntüyü de getiriyor. Hem açık tenli, hem de buğday tenli bayanlarda kullanılabilen bu saç rengi, son dönemlerin en popüler tonlarından birisi olma özelliğinde. Pek çok ünlü ismin de kullandığı bu saç tonu, günlük hayatta da bakımlı ve güzel görünmeyi sağlıyor.

kumral-sac-renkleri6 kumral-sac-renkleri7

Kumral Sac Renkleri8

Kumral Sac Renkleri8

Kumral saç tonlarını tümünde hafif makyaj önemlidir. Günlük olsa bile mutlaka yüzü renklendirici ruj ve göz kalemi mutlaka kullanılmalı. Bunun yanında özel gece ya da davetler için de yine hafif makyaj yapılması abartı olmaması için daha idealdir.

29 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...