Leyla Tanlar Saç Rengi Nedir? Nasıl Elde Edilir? Kimlere Yakışır?

Yayınlanma Tarihi: 6 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Hepimizin televizyon ekranlarından tanığımız ancak samimi ve mütevazi tavırları ile hayran olduğumuz isimler vardır. Bu isimlerin yaşam tarzları, giyim tarzları ve saçları her zaman dikkatimizi çeker. Bugün sizlerle güzelliği ve içtenliği ile gönüllere taht kuran Leyla Tanlar yeni saç rengi nedir konusunu inceleyeceğiz. Daha fazla sözü uzatmadan doğal güzelliği ile de dikkat çeken ünlü güzelin saç renkleri ve saç modellerine geçmek istiyoruz.

Leyla Tanlar SRengi Nedir

Ekranlarda ilk olarak Paramparça dizisi ile gelen Leyla Tanlar, tecrübesiz ve genç olmasına rağmen harika bir oyunculuk sergilemişti. Can verdiği Cansu karakteri ile hafızalara kazınan güzel oyuncunun saç modelleri ve saç renkleri de her zaman beğenilmiştir. İlk olarak kendi doğal saç rengi ile tanıdığımız genç oyuncu daha sonra saç renginde değişiklik yapmıştır. Kumral tonlarında olan doğal saç rengini ünlü oyuncu daha sonra daha açık sarı tonlarında boyamıştır.

Leyla Tanlar Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

Leyla Tanlar’ın doğal saç rengini elde etmek için Chimera’dan 7 numaralı boyayı kullanabilirsiniz. Hem doğal hem de çok hoş bir renk olan bu tondan sonra ünlü oyuncu daha açık bir saç rengi kullanmıştır. Sarı tonlarında olan Leyla Tanlar şimdiki saç rengi diplerden koyu tonlu ombre ile sarı saçtır. Bu saç rengini elde etmek için profesyonel destek almanız gerekir. Evde koyu ombre üzerine açık sarı rengi tutturmak zor olduğu kadar saçlar için de çok yıpratıcı olabilir.

Leyla Tanlar Saç Rengi Kimlere Yakışır

Leyla Tanlar saç boyası ile boyanan saçlar, oyuncunun ten rengine benzer tene sahip olan bayanlar için idealdir. Açık buğday tenli olan güzel oyuncunun gözleri eladır. Açık buğday tenli ya da ela gözlü iseniz bu saç renklerini kullanabilirsiniz. Çok koyu ten rengi ile Leyla Tanlar saç renklerinin kullanımı uygun değildir. Her ne kadar güzel oyuncuya hayran olsanız da kendi ten renginizi mutlaka göz önüne alıp o şekilde saçlarınızda değişiklik yapmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde beklediğiniz hoş görüntü yerine yapay bir saç renginiz olabilir.

 

6 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...