Loreal Ombre Seti ile Evde Ombre Yapımı

Yayınlanma Tarihi: 28 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Kadınların en vazgeçilmez aksesuarları aslında bir bakıma saçlarıdır. Saç tabiî ki de takı değildir. Hiç kimse saçına takı muamelesi yapmaz, fakat her zamanki gibi görünmek istemeyen bayanların ilk etapta yaptıkları şey saç şeklini ya da saç rengini değiştirme işlemidir. Morali bozulan ya da hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyen bayanlar saçlarına işlemler uygulansın diye kuaförlerin yolunu tutarlar. Fakat bu işlemler gerçekleştirilirken saçların yıpranmaması adına doğru ve kaliteli ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir.

Son zamanların en trend saç yeniliklerinden bir tanesi de bilindiği üzere ombre yapımı olmuştur. Saçlarının tamamında aynı rengi kullanmak yerine daha yenilikçi ve ışıltılı bir görünüm vermek isteyen bayanlar saçın tümünü bir renge boyamak yerine dip kısmını ya aynı tonda bırakarak uç kısımlara farklı renk verimi sağlıyor. Ya da dip kısmının tonuyla oynayıp uç kısımları da farklı renklerle ışıltı sağlamak amacıyla ombre ile renklendiriyor.

loreal-ombre-seti-ile-evde-ombre-yapimi-2

Loreal Ombre Seti İle Evde-Ombre Yapimi

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için ilk başlarda kuaförlerin yolunu tutan bayanlar ya daha az maliyet sağlamak için ya da kaliteli kuaför arayışında sonuç elde edemedikleri için evde ombre nasıl yapılır sorusunun cevabını internette aratıyor. Birçok kadın, saç üzerine paylaşımlarda bulunduğu bloglar da bu konu hakkında bilgiler paylaşıyor ve hem cinslerine fikir yardımında bulunuyor. Evde ombre yapanlar, kullandıkları ürünlerin içeriğini gerek öncesi gerekte sonrası fotoğraflarıyla bloglarının içerisine yüklüyor ve yapım aşamalarını detaylı olarak paylaşıyor. Evde ombre, sanıldığının aksine doğru ürün kullanmak koşuluyla hiçte zor değil… Saçının ve ten renginin tonunu doğru olarak yakalamak koşuluyla kadınlar kuaförlere çok fazla para harcamadan kendi çabalarıyla da bu uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Loreal Ombre Fiyatı

Son dönemlerde ombre saç uygulaması için oldukça iyi ürünler çıkartan loreal saç boyası markası meraklılarına ürünlerini mağaza zincirlerinde sunmaya devam ediyor. Bu iş için bir ürün skalası aralığı oluşturan ve loreal saç boyası renkleri hazırlayan marka kadınlara değişimin kapılarını sonuna kadar açıyor. Bloglar üzerinde sık sık loreal ombre yapanlar tarafından fotoğraflar paylaşılıyor. Fiyat açısından da oldukça ekonomik olması ile tercih de edilmektedir.

Ürünün kaliteliği ve uygulama kolaylığı sürekli olarak dillerde geziyor. Kutunun içerisinde yer alan tarak ve diğer araç – gereçler sayesinde işlem daha da uygulanabilir hale geliyor. Önemli olan husus ise kendinize uygun olan tonu bulmak ve doğru zaman aralıkları içerisinde, doğru şekilde işlemleri gerçekleştirmek…  Artık değişim daha da kolay ve eğlenceli bir hal alacak.

Loreal, piyasadaki en iyi ürünler içerisinde olduğundan, sunduğu çözümler, sağlığınıza en az etkiyi yapmakla birlikte, çözümleri uzun vadeli olabilmektedir.

26 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...