Marily​n Monroe Saç Rengi Nedir, Nasıl Elde Edilir, Boya Numarası Ve Kimlere Yakışır?

Yayınlanma Tarihi: 3 Ocak 2018 Ekleyen: Pınar SUDE


Sarı saçları ile akıllara yer eden, ölümünün üzerinden seneler geçmesine rağmen hala konuşulan bir güzellik Marilyn Monroe… Filmlerinde canlandırdığı “aptal sarışın” rollerinin aksine son derece zeki bir kadın olan Monroe, şüphesiz geçmiş dönemlerin en güzel kadınlarırndan birisi. Şimdi bu hoş bayanın saç renkleri hakkında yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz.

Marilyn Monroe Saç Rengi Boyası

Marilyn Monroe, sarı saç denilince ilk akla gelen isimlerden birisi. Yıllarca kullandığı sarı saçları, ünlü oyuncunun güzelliğine güzellik katmıştır. Ten rengi ile son derece uyumlu olan Marilyn Monroe saç rengi kimlere yakışır sorusuna, Monroe’nin ten rengine benzer tona sahip olan bayanlar cevabını verebiliriz. Siz de Monroe gibi beyaz tene sahipseniz, onun saç renklerini kullanabilirsiniz.

[reklam id=1]

Marilyn Monroe Saç Rengi  Boyası Numarası

Marilyn Monroe saç rengi boya numarası olarak her hangi bir renk numarası vermek doğru değildir. Her saç boyası markasının renk kataloğunda benzer renkler olmasına karşılık numaraları farklıdır. Güzel oyuncunun saçlarından en fazla gördüğümüz sarı tonu olan platin saç rengi, hemen hemen her renk kataloğunda yer alıyor. Bu özel rengi saçlarınıza yansıtmak için üzerinde platin sarı yazan saç boyalarını kullanabilirsiniz.

Marilyn Monroe Saç

Marilyn Monroe sarı saçları kuaförlerde istenilen renk söylenerek elde edilebilir. Ancak kuaför yerine evde kendisi boyamak isteyenler için Marilyn Monroe saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabını vermek istiyoruz. Evde açık sarı saç rengi elde etmek için ilk olarak saçların açılması gerekir. Saç açma işlemi için istediğiniz bir markanın saç açısını üzerinde yazan talimatlara göre kullanabilirsiniz.

Yaklaşık 30-45 dakika kadar sürede saçların açılma işlemi bitmiş olacaktır. Daha sonra platin sarı ya da kullanmak istediğiniz diğer açık sarı renklerden birini saçlarınıza uygulayın. Yine üzerinde yazan süre kadar bekleyip saçlarınızı yıkayın. İşte harika Marilyn Monroe saçlarınız kullanıma hazır.

Marilyn Monroe Saç Renkleri

Vefatının üzerinden yıllar geçmesine rağmen adı ve güzelliği hala konuşulan Marilyn Monroe’yi bu kadar çekici ve unutulma kılan şüphesiz ki saç rengi. Onu bu kadar unutulmaz yapan Marilyn Monroe saç rengi nedir diye merak edenler için ünlü oyuncunun altın sarısı, küllü sarı, şampanya sarısı, bal sarısı, çilek sarısı, beyaz sarı ve platin sarısı renklerini kullandığını söyleyebiliriz.

3 Ocak 2018

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.