Mavi Saç Boyası Markaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Renkli saçlar kimin ilgisini çekmiyor ki? Renkli saç akımı özellikle son yıllarda gözle görülür bir şekilde yükselişe geçmiştir. Önceden zor bulunan renkli saç boyaları artık herkesin evden çıkıp satın alabileceği hale gelmiştir. Mavi, renkli saç akımının yükselişe geçmesi ile birlikte ilk günden bu yana popülerliğini kaybetmemiş bir renktir. En çok beğeni toplayan renktir. Bu nedenle saçlarınızı renkli bir boya ile boyamaya karar verdiğiniz en kolay bulabileceğiniz renktir. Mavi saç boyası nasıl yapılır? Mavi renk saç boyası nerelerde bulunur?

Kendinize yakın bir güzellik marketinde veya en rahat bir şekilde de internette mavi renk saç boyaları bulabilmeniz mümkündür. Çok yaygın bir satışı olan mavi renk saç boyaları kalıcı ve kalıcı olarak ikiye ayrılır. Eğer saçlarınızı boyama konusunda tereddüde sahipseniz önce geçici boyaları deneseniz iyi olur. Geçişi saç spreylerinin en popüleri Loreal Colorista 1- Day saç spreyidir. Bunun dışında 5-10 yıkamaya kadar kalıcı olan Colorista Wast Out da tercih edilebilir. Her iki mavi saç boyası gratisten veya watsonstan satın alınabilir.

Mavi Saç Boyası Markaları 1

Saçlarını uzun sürekli maviye boyatmak isteyenler ise gözlerini internete çevirmelidir. Renkli saç boyasının çıkış noktasından beri yükselişte olan Manic Panic, internet üzerinden satışlar yapmaktadır. Kutuda satın alacağınız mavi boya evde kolaylıkla uygulanabilir. Ancak her renkli saç boyasında olduğu gibi saçta sarılıklar olmalıdır. Bu sarılıklar ombre, balyaj veya direk sarı saç olabilir. Aksi halde kahverengi, siyah gibi renklerin üzerinde hiçbir boya tutmayacaktır.

Mavi Saç Boyası Markaları 2 Mavi Saç Boyası Markaları 3

Mavinin ombreli görüntüsü veya mavi siyah saç boyası modelleri zamanla herkesin gönlünü ele geçirmiştir. Pek çok kişinin bir anda saçlarını boyatabilmesini sağlayan marka Jeans Colour’dır. İnternet üzerinden satışları olan bu markanın pek çok saç rengi bulunmaktadır. Farklı mavi tonları bulunmaktadır.

Mavi Saç Boyası Markaları 4 Mavi Saç Boyası Markaları 5

Yani isterseniz ombreli bir görünüm elde etmeniz de mümkündür. Ancak bu boyanın da saça işleyebilmesi için saçta sarılıklar olması gerekmektedir. Pek çok kişinin bir anda saçını boyatabilmesini sağlayan bu marka, bunu ucuz fiyatı ile sağlamaktadır. Geçici olan saç boyalarından çok daha ucuz bir fiyata satılmaktadır.

Mavi Saç Boyası Markaları 6 Mavi Saç Boyası Markaları 7

12 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...