Melisa Şenolsun Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile tanınan Melisa Şenolsun, Kiralık Aşk’ta Sude karakteri ile pek çok insanın ilgisini üzerine topladı. Yaşına rağmen pek çok projede yer aldı ve almaya devam ediyor. Melisa Şenolsun, güzelliği ile de dikkatleri kolaylıkla üzerine çekebilecek bir oyuncu. Doğal tavırları, gülümsemesi ile birleşince güzel oyuncuya hayranlıkla bakmamak elde değil. Güzel oyuncuyu bu kadar güzel kılan şeylerden biri de hiç şüphesiz saçlarıdır. Erken yaşta oyunculuğa başlamış olsa da kendine çok yakışan bir saç rengi ve belirli bir saç modeli vardır.

Melisa Şenolsun Saç Renkleri

Beyaz tenli olan Melisa Şenolsun, ışıltısını açık renk saçlarıyla arttırmaktadır. Güzel oyuncunun kendi saç rengi orta kumraldır ve bu saç rengiyle de ekranlar da yer almıştır. Kiralık Aşk’ta ise sapsarı saçlarla karşımıza çıkmıştır. Doğal altın sarısı olarak geçen bu renk Walla markasının bir boyası ile elde edilebilmektedir. Bu renk Walla Koleston Perfect 8/03 boyasıyla elde edilebilen, birçok açık tenli insana yakışabilecek bir renktir.

Melisa Şenolsun Saç Modelleri

Melisa Şenolsun saç modellerinin en büyük sırrı, oyuncunun doğallığı tercih etmesidir. Melisa Şenolsun, her zaman hacimli duran saçlarıyla bütünleşmiştir. Güzel oyuncunun imzası haline gelebilecek olan kıvırcık saçları, pek çok yerde doğal bırakılmış ve güzelliğini bunun sayesinde katlamıştır.

Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 1

Güzel oyuncunun samimi duruşunun sebeplerinden biri de ekran karşısında abartıya kaçmış saçlarla görülmemesinden kaynaklanmaktadır. Kıvırcık saçlarını fönlediği zaman bile kabarık yani hacimli saçlar tercih ederek doğallığını bozmamıştır.

Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 2

Saçları kıvırcık ve hacimli olduğu için yaptığı doğal topuzlarda bile, büyük topuzlar elde edebildiği için rastgele yapılmış topuzlar bile kendine yakışmıştır. Yine aynı şekilde yarım topuz yapıp, saçlarını omzuna bıraktığı saç modeli de onu kendi yaşına yakın bir hale getirmiştir.

Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 3

Saçının sürekli kabarık olmasına alışılan Melisa Şenolsun, saçlarını toplayınca önünde bir kabarıklık bırakmak yerine onları sıkıca toplatıyor. Saçlarının kıvırcık olması ona hacimli bir at kuyruğu kazandırıyor ki saçları ön tarafında derisine yapışmış gibi sıkıca toplanmış olsa bile bu saç modeliyle parlayabiliyor güzel oyuncu.

Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 4 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 5 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 6 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 7 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 8 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 9 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 10 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 11 Melisa Şenolsun Saç Renk ve Modelleri 12

24 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...