Minik Prenseslere Mükemmel Saçlar: Prenses Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 9 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Prenses saç modelleri minik prenseslere yakışan en güzel saç şekillerinden oluşmaktadır. Popüler saç modellerinden olan prensens saç kimlere yakışır diye merak edenler varsa öncelikle bu konuda birçok farklı seçenek olduğunu söylemeliyiz. Uzun, orta boy ve kısa tüm saçlara rahatlıkla prenses saç modelleri uygulanabilir. Günlük hayatta ya da özel günlerde hoş görünümü ile dikkat çeken bu saç modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Prenses Gelinlik Saç Modelleri

Prenses saç modelleri denince ilk aklımıza gelen modeller arasında saç topuzu bulunmaktadır. Yukarıdan sıkı bir şekilde yapılmış topuzların yanı sıra aralardan ince saç buklelerinin çıktığı farklı prenses saç modelleri de bulunmaktadır. Bu tarz saç modelleri çoğunlukla gelin başı olarak tercih edilmektedir. Prenses gelinlik saç modelleri adı ile bilinen birçok farklı topuz çeşidi bulunmaktadır.

Prenses Topuz Saç Modelleri

Prenses topuz saç modelleri havalı saç topuzlarından oluşmaktadır. Bu topuzların bazıları örgülü saç topuzu modelleri olup, şık görünümleri ile dikkat çekmektedir. Prenses saç denince aklımıza ilk olarak dikkat çekici prenses topuz modelleri gelse de kısa saçlılar için prenses saç modelleri de mevcuttur. Saçların önlerinden ya da yan taraflarından ayrılan ince tutamlar ile yapılan çok güzel kısa prenses saç modelleri bulunmaktadır. Taçlı saç modelleri arasında da uzun ve kısa saçlıların tercih edebileceği farklı tasarımlar vardır.

Prenses Taçlı Saç Modelleri

Kıvırcık saçlara şekil vermek biraz zor olsa da kıvırcık saçlılar için prenses saç modelleri de bulunmaktadır. Prenses taçlı saç modelleri kıvırcık saçlara en uygun tasarımlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Saçların üst tarafının örülüp geri kalanlarının doğal hali ile bırakıldığı bu tarz saç modelleri özel gün ve geceler için tercih edilebilecek en ideal saç modelleri arasındadır.

Prenses Salık Saç Modelleri

Saçlarına güzel bir şekil vermek isteyenler, prenses saç nasıl yapılır diye merak edebilirler. Prenses saç yapmak için öncelikle saçların nasıl olacağına karar verilemesi gerekir. Toplanarak ya da salık bırakılarak yapılan farklı prenses saç modelleri vardır. Bu konuda en uygun tercihin yapılabilmesi için giyilecek kıyafet, gidilecek ortam ve saçların uzunluğu dikkate alınmalıdır. Prenses saç modelleri arasında sadece küçük bayanlar için değil her yaştan bayan için uygun birçok farklı tasarım bulunmaktadır.

 


9 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...