Mocha Kahve Saç Renkleri ve Mocha Kahve Saç Rengi Tonları: Mocha Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Yayınlanma Tarihi: 5 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kahve saç rengi tonları bu senenin trendleri arasında… Gelecek senelerde de uzun süre popüler olacağını düşüdüğümüz mocha kahve saç rengi ile siz de popüler bir saç rengine kavuşabilirsiniz. Doğru tonlarının uygun saç modelleri ile kullanılması ile son derece havalı ve dikkat çekici saçlara sahip olabileceğiniz bu renk tonunu gelin daha derinlemesine inceleyelim…

Mocha Kahve Saç Renkleri

Mocha kahve saç renkleri kahve tonlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken renklerden diye düşünüyoruz. Bu düşüncemizin nedeni, rengi yoğun ve canlı olması… Saçlarının mat ve cansız olduğundan şikayet eden bayanlar bu saç rengini kullanarak bir anda bakımlı, parlak ve capcanlı saçlara sahip olabilirler. Her saç modeline ve her saç kesimine uygun bir saç rengidir. Bu saç rengini severek, beğenerek ve canlılığını uzun süre koruyarak kullanabilirsiniz.

Mocha Kahve Saç Rengi Tonları

Mocha kahve saç rengi Palette, Loreal, Nevacolor gibi renk seçeneği fazla olan saç boyası markalarının kataloglarında yer alan bir renktir. Bu rengi genç yaşlardaki bayanlar uzun saç modelleri ile orta yaşlı bayanlar ise kısa ya da orta uzunlukta saç modelleri ile birlikte kullanabiliyor. Siz de kahvenin bu yumuşak tonunu saçlarınızda kullanmak isterseniz mocha kahve saç Loreal Paris Excellence İntense 6,13 numaralı boyayı ya da Palette 500 krem mocha kahve saç boyasını deneyebilirsiniz.

Mocha Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır

Mocha kahve saç rengi ten renkleri ile uyumlu bir saç rengidir. Hemen hemen her ten rengi ile uyumludur diyebiliriz. Ancak mocha kahve saç renginin en fazla uyum sağladığı ten rengi, buğday tendir. Açık ya da buğday ten rengine sahip bayanlar bu saç rengini kullanırken aralara ışıltı attırarak ya da ombre şeklinde de bu rengin bir kaç ton açığını kullanabilirsiniz.

Mocha kahve saç renginizin parlaklığını ve ışıltısını uzun süre korumak çok sıcak su ile saçlarınızı yıkamayın. Rengin uzun süre kalıcı olması için mutlaka boyalı saçlar için şampuan ve bakım kremleri kullanmanız ve haftada bir kere saç yapınıza uygun saç maskesi uygulamanız da önemlidir. Bunlara dikkat ettiğinizde harika mocha kahve saçlarınız ile gözleri hep üzerinize çekebilirsiniz.

 5 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...