Modern Kısa Saç Modelleri Erkek

Yayınlanma Tarihi: 21 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Erkekler de dikkat çeken saç modelleri genelde uzun saç modelleri olmaktadır. Ancak erkeklerin çok büyük bir kısmı kısa saçlardan vazgeçmemektedir. Modern kısa saç kesimlerden özellikle birkaç saç traşı farklı farklı modellerde kullanılmaktadır. Erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun üç erkekten ikisinin kullandığı saç modelidir.  Tarzını bulmak isteyen pek çok erkek bu saç modelini kullanarak yolunu çizmektedir.

Kısa erkek saç modelleri arasında karizmatik saç modeli denince akla gelen saç modeli asker traşı saç modelidir. Bu saç modeli elbette her erkekte mükemmel durmamaktadır. Ancak bazı yüz tiplerindeki duruşu kesinlikle hayranlık uyandırıcıdır. Her türlü uğraştan uzak olacağınız bu saç modelini bir kez deneyerek, şansınızı kullanabilirsiniz.

Erkek kısa saç modellerinin temelinde saç kesimidir Amerikan traşıdır. Yanları kısa üstleri uzun saç kesimi olarak da bilinen bu saç kesiminden onlarca saç modeli elde edilebilmektedir. Saçın üst kısmının daha uzun olması bu saç traşının karakteristik özelliğidir. Saçların yanları daha kısadır. Kişinin isteğine bağlı olarak yan taraflar kazıtılabilir. Çoğu farklılık da bu şekilde elde edilmektedir.

Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 1

Erkek saç modelleri kısa olarak bilinenlerde üst kısım aslında oldukça uzatılabilir. Şöyle ki bazı modellerde saçın ön kısmı aşağı çekildiğinde çeneye kadar inebilmektedir. Bu saç modellerinde önemli olan saçınızı sabit tutabilmenizdir. Saçınızı sabitleyebileceğiniz bir saç spreyiniz olmalıdır. Saçlarınızı yanlara veya arkaya yatırabilirsiniz. Saçınızın iyi şekil alması için duştan sonra şekil vermeniz gerekmektedir.

Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 2

Saçlarınızın üst kısmı eper çok uzun değilse yanları kazıtarak üst kısmı havaya dikerek de kullanabilirsiniz. Anca diktiğiniz saçlar kirpi gibi bir görüntü oluşturmamalıdır. Bunun yerine doğal bir görünüme sahip olmaları gerekmektedir.

Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 3

Amerikan traşında farklılık sağlayan şeylerden bir tanesi de saçın en kısmının kazıtılmasıdır. Saç modellerinde farklılık yaratmak için ortaya atılan bu fikir çok tutulmuştur. Saçın üst kısmı uzun iken geri kalanı kazılır. Ancak diğer modellere göre daha cesur bir tercihtir. Bu saç modelini tercih etmenizde kafa tipiniz büyük bir öneme sahiptir.

Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 4 Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 5 Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 6 Modern Kısa Saç Modelleri Erkek 7

21 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...