Neon Saç Modası Ve Neon Saç Renkleri: Neon Saç Renkleri Ve Boya Markaları Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 5 Aralık 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kendinden emin ve ne istediğini bilen cesur kadınların saç renklerinden olan neon saç renkleri geçtiğimiz bir kaç sezonda olduğu gibi bu sezonda moda… En trend saç modelleri ile birlikte uyumlu şekilde kullanılabilen bu renkler, her tarz ve her saç kesimine uygun olarak kullanılabiliyor. Siz de saçlarınızda sıradışı bir değişiklik yapmak isterseniz bu parlak renkleri seçebilir, saçlarınız ile uyum şekilde kullanabilirsiniz.

Neon Saç Renkleri Nelerdir

Neon saç renkleri, normalde saçlarda görmeye alışık olmadığımız parlak ve canlı renklerdir. Bu renkler sarı, yeşil, turuncu, mavi, pembe, mor ve kırmızı tonlarıdır. Neon saç renklerinin kullanımında çok dikkatli olunması gerekir. Kalıcı olarak saça boya işlemi uygulandığında bu renklerden dönüş hemen olamayacağı için mutlaka bir ön alıştırma boyası yapılması gerekir. Saça neon renklerin alıştırma aşamasında neon ışıltıları ya da neon ombreler kullanılabilir. Saçın sadece belirli kısımlarına uyguladığınız neon renkleri beğenir ve rahat kullanabilirseniz, saçınızda daha yoğun olarak bu renge yer verebilirsiniz.

Neon Saç Renkleri Boya Markaları

Neon saç renkleri karanlıkta parlayan saç renkleridir. Bu renkler bazı saç boyası markalarının renk kataloğunda özel olarak yer almaktadır. Kaliteli saç bakım ürünleriüreten ve satan bu markaları internet üzerinden neon saç renkleri boya markası araması yaparak bulabilirsiniz. Satın aldığınız ve saçlarınıza uyguladığınız bu neon renklerin uzun süre kalması için mutlaka boyalı saçlar için özel bakım ürünlerini kullanmanız gerektiğini de hatırlattıktan sonra şimdi de en fazla kullanılan neon saç renkleri hakkında kısa bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Turuncu Neon Saç Rengi

Beyaz tenli ve renkli gözlü iseniz neon turuncu rengi kesinlikle denemelisiniz. Son dönemlerin en popüler neonlarından olan neon turuncu özellikle mavi ve yeşil gözlü bayanlarda çok hoş görüntüler ortaya çıkarıyor.

Yeşil Neon Saç Rengi

Yeşil neon renk genel olarak saçlara tutam tutam uygulanır. Ombre ya da ışıltı şeklinde uygulanan neon yeşil, açık buğday ve beyaz tenliler için ideal saç renklerindendir.

Pembe Neon Saç Rengi

Neon pembe buğday rengi tene sahip bayanlara uyum sağlar. Bu saç rengini tutam tutam saçlarınıza yansıtabilir ya da ombre olarak uygulayabilirsiniz. Pembe rengin saçlara uygulanmasında daha çok saç tebeşiri kullanılır.

 


5 Aralık 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...