Nur Fettahoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Nur Fettahoğlu büyük ve başarılı projelerde öne çıkan rollerde oynamış, başarılı ve güzel oyuncudur. Büyük ve adını duyurmuş projelerde yer aldığı için Türkiye’deki pek çok insan yüzüne ve dolayısıyla da güzelliğine aşinadır. Nur Fettahoğlu hem yeteneğiyle hem de güzelliğiyle konuşulan, ön planda bir oyuncu olduğu için saçlarıyla ilgili pek çok şey merak edilmektedir. Güzel oyuncunun zaman zaman değiştirdiği saç renkleri nelerdir? Hangi saç modelleri ile ön plana çıkmaktadır?

Nur Fettahoğlu Saç Renkleri

Güzel oyuncu yüzünün güzelliğini doğal tonlarda tercih ettiği saç renkleriyle pekiştirmektedir. Şöyle ki koyu kahverengiyi çok güzel tonlarda taşıyabildiğini fark etmiş ve tercihleri koyu kahverenginin birkaç ton açıklarında seyretmiştir. Kimi zaman saçına balyajlar attırmış ve saçının tamamının boyamaktan kaçmıştır. Son zamanlarda özellikle yeşil renk gözleriyle tam bir uyum sağlayan koyu kumral bir saç rengi tercih etmektedir. Bu saç rengini yakalamak isteyenler Palette markasının bir rengini kullanabilir. Tam olarak tercih etmeleri gereken Nur Fettahoğlu saç renginin boya numarası Deluxe 6.0’dır

Nur Fettahoğlu Saç Modelleri

Nur Fettahoğlu kemikli yüzünün yapısına uygun saç modelleri ve saç kesimleriyle görülmektedir. Güzel oyuncu uzun saç kullanmayı sevmekte ve bu saçı birbirinden farklı modellerle kullanmaktadır.

Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 1

Nur Fettahoğlu’nun görülmeye alışıldığı saç modeli, doğal bir şekilde saçının fönlendiği saç modelidir. Doğal bir güzelliği peşinde getiren fönlü saç, Nur Fettahoğlu’na çok yakışmaktadır. Yetenekli oyuncunun kullandığı bir diğer saç modeli ise maşalanmış saçlardır. Uzun saç kullanmayı sevmesinin bir sebebi de onları rahatça maşalayarak isterse doğal isterse de bakımlı ve özenli bir görünüm elde edebilecek olmasıdır.

Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 2

Muhteşem Yüzyıl dizisinde doğal saç modellerinden ziyade biraz daha karmaşık işlemler gerektiren saç modelleri uygulanmıştır güzel oyuncuya. Kimi zaman yine maşalanmış saçları, kimi zaman topuz yapılmış ve sürekli çeşitli aksesuarlarla gösterişli hale gelmiştir.

Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 3

Nur Fettahoğlu’nun yine bir dizide kullandığı saç kesimi de kahlüldür. Bu saç kesimi onun yaşını küçülttüğü gibi onu daha masum kılmış ve geniş alnına çok yakışmıştır.

Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 4 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 5 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 6 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 7 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 8 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 9 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 10 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 11 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 12 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 13 Nur Fettahoğlu Saç Renk ve Modelleri 14

24 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...