Okula Giderken Çocuklarınıza Yapabileceğiniz 12 Yaş Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kız çocuklar uzun saçlarıyla her zaman bir prensesi andırır. Okulların açılmasıyla birlikte sürekli toplanan ya da örülen saçlar için yaratıcı modeller uygulanarak farklılık sağlanabilir. 12 yaş saç modelleri okul dönemi düşünüldüğü zaman farklı örgü seçenekleri ve yardımcı aksesuar malzemeleriyle zenginleştirilebilir. Gün içinde çocuğun eğitim ve öğrenimine engel olmayacak, aynı zamanda derli toplu görünecek modeller gün boyunca kullanılabilir.

Renkli tokalar, kurdeleler ve örgü aparatlarıyla kolay bir şekilde forma sokulan saçlar, her türlü aktiviteyi içeren ders saatinde de öğrencilerin rahat etmesini sağlar. Saçların ortadan ikiye ayrıldığı veya üstten alnı açık bırakacak şekilde toplandığı modeller 11 12 yaş saç modelleri arasında en sık tercih edilenler olarak gösterilebilir. Küçük kızları mutlu etmek istiyorsanız işe saçlarına özen göstererek başlayabilirsiniz.

12 Yaş Saç Modelleri

Genel olarak annelerin tercihi kısa saçtan yana olsa da özellikle gelişme çağındaki kız çocukları saçlarının uzun kalmasını ister. Kendinden dalgalı saçlar için yapılacak dağınık topuzlar ve düz saçlar için tercih edilecek örgüler okulda kalınan saatler boyunca kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle yaz aylarında rahatsızlık veren uzun 12 13 yaş saç modelleri havalı tokalar, şapkalar, güneş gözlükleri ve saç bantları eşliğinde daha kullanışlı hale getirilebilir.Özel günlerde, doğum günü partilerinde, düğün ve eğlencelerde annelerin saçı hazırlanırken sıra küçük prenseslere de gelir. Farklı modeller ve yaratıcı tarzlarda yapılan örgüler şık mekanların ve kıyafetlerin ayrılmaz bir detayıdır.


Süslenmeye ve güzel görünmeye en az büyükler kadar meraklı olan 12 yaş düğün saç modelleri sade bir şekilde örüldükten sonra inci, çiçek ya da kurdele gibi malzemelerle süslenebilir. Saça yapılacak fiyonklar ve büyük dalgalar şık bir görünüm verdiği gibi uzun süre bozulmadan da kullanılabilir.


7 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...