Ombre Fiyatları

Yayınlanma Tarihi: 10 Kasım 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Bayanların en çok kullanmayı tercih ettiği saç modeli ombredir. Çünkü her ortamda rahatlıkla kullanılabilir ve bayanların kurtarıcısı durumundadır. Saçlarınız fönlü yada yapılı olmasa bile ombre uygulaması ile çok daha güzel ve çekici görünecektir. Peki ombre saçı nasıl yaptırabilirsiniz ve ne kadara mal olur? Bayanların bugünlerde en çok merak ettiği konu ombre saç fiyatları konusudur. Bu fiyatlar genellikle saçlarınızın uzunluğuna ve tercih ettiğiniz kuaföre göre değişiklik gösterecektir. Ombre saç ne kadar merak ediyorsanız, bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Kısa saç ombre fiyatları ve bu fiyatların saçlarınız uzadığında ne kadar olacağı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Gelin kısa ve uzun saç ombre fiyatları nasıl değişkenlik gösterir ve bağlı olduğu etmenler nelerdir birlikte inceleyelim;

Ombre saç fiyatları pek çok etkene göre değişkenlik gösterebilir. Bu etkenler şöyle sıralanabilir;

[reklam id=1]

  • Saçlarınızın uzunluğu,
  • Kullanılacak boyanın kalitesi,
  • Seçtiğiniz ombre rengi,
  • Uygulamanın yapılması için seçmiş olduğunuz güzellik merkezi,
  • Saçlarınıza kaç kez işlem gerektirdiği. (Örneğin; istediğiniz tonu bulabilmek için saçlarınız birkaç işlemden geçebilir.)

Bu etkenlerden sonra ombre saç ne kadar sorusuna cevap verelim. Eğer saçlarınız kısa ise ortalama 150 tl, saçlarınız uzun ise ortalama 500 tl gibi rakamları gözden çıkarmanız gerekir. Bu fiyatlarda belirtilen saçların uzunluğu omuz hizası ve aşağısıdır. Ancak saçlarınız daha fazla uzunsa, fiyat biraz daha yükselecektir.

Ombre Fiyatları 1

Kısa saç ombre fiyatları, genellikle omuz hizasından belirlenir. Ancak daha kısa saçlara sahipseniz de ombre yaptırabilirsiniz. Ancak uzun saçlarda ombre uygulamasının çok daha güzel durduğunu unutmamak gerekir. Krepe balyaj fiyatları da 100 tl ile 300 tl arasında değişiklik gösterir. Belirli bir bölgeye balyaj attırmak istiyorsanız, ortalama olarak ödeyeceğiniz rakam 50 ile 100 tl arasındadır. Eğer papatya şeklinde balyaj attırmak istiyorsanız, 100 ile 300 tl arasında fiyat ödersiniz. Flamingo adı verilen balyaj stilini uygulatmak isterseniz de 150 ile 350 tl arasında bir rakam ödersiniz.

Ombre Fiyatları 2

Uzun saç ombre fiyatları hakkındaki detaylı bilgiyi seçtiğiniz kuaförden tam olarak öğrenebilirsiniz. Burada önemli olan nokta saçlarınızı işinin ehli olan bir kuaföre teslim etmenizdir.

Ombre Fiyatları 3

Yalnız, sektörde, kuaförün bulunduğu mevkiinin her türlü uygulamanın fiyatı üzerinde etkili olduğu da bilinmektedir. Örneğin Bağcılardaki bir kuaför ile, Nişantaşındaki bir kuaförün fiyatları aynı olmamakla birlikte, işlem neredeyse aynıdır. Bu sebeple, fiyat araştırması yaparken referansı olan kuaförlerin uygun fiyatlı olanlarına yönelmenizde hiçbir sakınca yoktur. Zira bu noktada fiyatı belirleyen yalnızca kuaförün nitelikleri değil, mevkinin maliyetleri gereği fiyatların yüksek olmasıdır. Maalesef, çok yüksek fiyatlarla hizmet veren kuaförlerden yeterli verim alınamayabilmesi de mümkündür.

12 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.