Ombre Seti

Yayınlanma Tarihi: 29 Haziran 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Artık pek çok kadının saçında görülebilen ombre modelleri tüm dünyada halen beğeni ile kullanılan bir yöntemdir. Ombre saç uçlarının saç renginden farklı bir renk ile ışıltı kazandırılmasını anlatan bir kavramdır. Uzun yıllardır uygulanan ombre modelleri özellikle son 4 yıldır daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. İlk zamanlarda sadece kuaförlerde yaptırıldığı düşünülen bu boyama tekniğini artık evlerde de kolaylıkla uygulanabilir duruma gelmiştir.

Loreal ile Kolay Uygulama

Evde de bu tekniği uygulamak isteyenler için Loreal ombre seti bulunuyor. Bu set ombre uygulaması esnasında kişinin ihtiyaç duyacağı her tür aracı içerisinde bulunduruyor. Loreal paris ombre seti ile daha ekonomik fiyatlar ile omre saça kavuşmak mümkün hale geldi. Her saç tipine kolaylıkla uygulanabilen L’oreal ombre seti ile mükemmel sonuçlar elde edilir.

Doğal Görünümlü Işıltı

Ev ortamında doğal görüntü sağlamak için loreal setin içerisinde patenti markaya ait olan bir özel tarak çıkacaktır ve bu tarak işlem esnasında işlerin daha hızlı ve kolay olmasını sağlayacaktır. Paket içerisinde saçların rengini açacak bir ürün bulunmak ile birlikte bir de saça renk veren ürün bulunuyor. Loreal ombre seti kullananlar en fazla renk verici üründen memnun kalmışlardır.

Ombre Seti 1 Ombre Seti 2

Uygulamaya başlamadan önce özellikle bu işlemi daha önce bilmeyenlerin mutlaka pakette bulunan kullanma kılavuzunu okumaları gerekecektir. Çünkü kılavuzda işlemin her aşaması detaylı bir biçimde kullanıcıya aktarılmıştır. İşlem esnasında saçların düz ve kuru olmasına da dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde boyadan beklenen verim sağlanamaz. Uygulama esnasında paket içerisinden çıkan tarak ile küçük saç parçalarına krepeler uygulanması gerekir. Bu krepeler işlem sonunda saça doğallık kazandıracaktır. Sonrasında ise saç uçlarına boya dikkatlice uygulanır ve folyo ile sarılır. Boyanın bekleme süresi ise renk tonundaki tercihe bağlıdır.

Ombre Seti 3 Ombre Seti 4 Ombre Seti 5

29 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...