Organik Saç Boyası Markaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Dünya üzerinde saçlarını boyatmamış kaç insan kalmıştır ki? Saç boyama hayatımızda o kadar normal bir şey olarak kabul edilmeye başladı ki bunun en büyük göstergesi olarak saç boyası rafları gösterildi. Girdiğiniz her normal market veya güzellik marketinde boy boy raflarda saç boyalarını bulabilirsiniz. Hepsi evinize son derece yakındır. Ancak hepsinin içeriği birbirinden farklı kimyasallar ile doludur. Pek çok kadın bunu umursamasa da sağlığını daha çok düşünen bazı kadınlar organik saç boyalarını kullanırlar. Organik saç boyaları evde hazırlanabilir. Bunun dışında internet üzerinde ve sınırlı güzellik marketinden satın alınabilir. En iyi organik saç boyası markası hangisidir?  Organik saç boyası kullananlar, bunun kimyasallar kadar etkili olup olmadığı hakkında neler söyler? Organik saç boyası fiyatları nedir?

Organik saç boyası markaları normal markalardan çok daha azdır. Bu yazıya bu markalar arasında en memnun kalınan organik boya markası ile başlamak doğru olur. Naturigin organik boya markası, organik boyaları araştırırken karşınıza ilk çıkacak olan boyadır. Bu boya markasının ihtiyacınızı karşılayacak doğal saç renklerinde boyaları mevcuttur. İçeriği doğal meyvelerden ve doğal maddelerden oluşmuştur. Pek çok insanın memnun kaldığı bu ürün 45-50 TL arasında bir fiyata, internetten satın alınabilmektedir. Pek çok sitede onlarca renk seçeneği görünce ilk satın almak isteyeceğiniz boya olacaktır.

Organik saç boyası araştırırken adını sık sık göreceğiniz bir diğer marka ise Logona’dır. Logona organik bitkisel bir saç boyasıdır. Çok etkili olduğu iddia ediliyor. Kimyasal boyaların saçları kırdığını ve saçları yıprattığını hepimiz biliyoruz. Bu markasının saç boyasının saçlara iyi geldiği iddia ediliyor. Uzun süre etkili, saç pigmentlerini koruyan ve her türlü zararlı maddeden uzak imal edilmektedir. Uygulanması diğer boyalardan farklı olmayan bu saç boyası oldukça iddia edilmelidir. Oldukça talebi olmasının asıl sebebi renk skalasının genişliğidir. Bu boya markasıyla sarı ve kahverengi saç renklerini zaten elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kızıl gibi renklerin de elde edilebilir olması pek çok kadının yüzünü güldürüyor. Eğer beğendiğiniz iki renkten bir karışım yapmak isterseniz de buna imkan sağlıyor. Organik saç boyası arayan her kadının ilgisini çeken bu markanın saç boyaları 55TL-70 TL arasında satın alınabilir. Elbette, satın alacağınız yer de organik saç boyası seçmeniz kadar önemlidir.

Organik Saç Boyası Markaları 1

Organik saç boyasından genel beklediğiniz amonyak olmaması ise Phyto Organik saç boyası sizi memnun edebilir. Kimyasal içermemesi ve saçlarınız üzerinde kırıcı etki yapmaması sebebiyle Phyto Organik saç boyası tercih edilebilir. Organik saç boyası denemek isteyenler genellikle renk skalası ile ilgili problemler yaşamaktadırlar. Ancak istediğiniz renk doğal bir tonda ise Pyhto Organik saç boyaları içerisinde bulunabilir. Fiyatı 40 TL’dir. Satışı pek çok internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Organik Saç Boyası Markaları 2

Organik saç boyalarının normal saç boyalarından daha pahalı olduğu düşünülebilir. Sonuçta bu iş neredeyse her sektörde böyledir. Ancak kimi markalar da sandığınızın aksine kimyasal boyaların fiyatıyla denk fiyatta boyalar çıkarabilirler. Natural Colours Organik saç boyası en uygun fiyatlı saç boyasıdır. 15 -20 TL arasında bir fiyata satın alınabilir. Organik boyaların iyi yanı olarak güzel kokulu boyalar üretmektedir. Eğer doğal tonlarda bir renk tercih etmek istiyorsanız, Natural Colours markası sizi tatmin edecektir.

Organik Saç Boyası Markaları 3

Organik saç boyaları seçilirken fiyat göz önünde tutulmamalıdır. Ucuz ancak etkili pahalı ve etkili pek çok boya bulunmaktadır. Bu konuda içerikleri ve kullananların yorumları göz önünde bulundurulmalıdır.

Organik Saç Boyası Markaları 4

12 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...