Örgü Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kısa, uzun,  dalgalı ya da düz  saç farketmeksizin her saç tipine giden kullanılabilecek saç deyince akla gelen en eğlenceli model örgü saç modelleri ile karşınızdayız. Hem sevimli hem çekici hem çocuksu hem de kadınsı görünmenizi sağlayacak birbirinden güzel saç örgüsü çeşitleri sizi cezbedecek eminiz.

Modası geçmeyen örgü saç modelleri son dönemlerde de altın çağını yaşamakta. Gideceğiniz yere göre elbette bir çok saç modeli var ancak saç örgüsü çeşitlerinden biri mutlaka her ortama uyum sağlayacak modeldir.

[reklam id=1]

Kısa saç için örgü modelleri ile başlayalım öyleyse. Kısa saçlı olmak bir ayrıcalıktır. Kısa saça herhangi bir model yapılmaz görüşü tamamen yanlış. Topuzdan saç örgüsüne her türlü modeli uygulamak elbetteki mümkün.

orgu-sac-modelleri-1 orgu-sac-modelleri-2 orgu-sac-modelleri-3 orgu-sac-modelleri-4 orgu-sac-modelleri-5 orgu-sac-modelleri-7 orgu-sac-modelleri-6 orgu-sac-modelleri-8 orgu-sac-modelleri-9 orgu-sac-modelleri-10 orgu-sac-modelleri-11 orgu-sac-modelleri-12 orgu-sac-modelleri-13 orgu-sac-modelleri-14 orgu-sac-modelleri-15 orgu-sac-modelleri-16 orgu-sac-modelleri-17 orgu-sac-modelleri-18 orgu-sac-modelleri-19 orgu-sac-modelleri-20 orgu-sac-modelleri-21

Uzun saçlı olmanın ayrıcalığını saç örgüsü çeşitlerinde de yaşayacaksınız.  Modelleri gördüğünüzde birbirinden güzel modelleri denemek için sabırsızlanacağınızdan eminiz.  Örgü uğraş isteyen  bir saç modelidir. Her saçta ve her saç renginde farklı duran ve sıradışı görünmenizi sağlayan saç örgüsü çeşitleri uzun saçlar için balık sırtı, sepet örgü, şelale,mısır saç örgüsü farklı isimlerle ifade edilmektedir. Gelin şimdi topuzundan salığına, yarım toplanmış saçtan  dalgalı saça uzun saçlar için örgü modellerine.

orgu-sac-modelleri-22 orgu-sac-modelleri-23 orgu-sac-modelleri-24 orgu-sac-modelleri-25 orgu-sac-modelleri-26 orgu-sac-modelleri-27 orgu-sac-modelleri-28 orgu-sac-modelleri-29 orgu-sac-modelleri-31 orgu-sac-modelleri-32 orgu-sac-modelleri-33 orgu-sac-modelleri-34 orgu-sac-modelleri-35 orgu-sac-modelleri-36 orgu-sac-modelleri-37 orgu-sac-modelleri-38 orgu-sac-modelleri-39 orgu-sac-modelleri-40 orgu-sac-modelleri-41 orgu-sac-modelleri-42 orgu-sac-modelleri-43 orgu-sac-modelleri-44 orgu-sac-modelleri-45 orgu-sac-modelleri-46 orgu-sac-modelleri-47 orgu-sac-modelleri-48 orgu-sac-modelleri-49 orgu-sac-modelleri-50 orgu-sac-modelleri-51 orgu-sac-modelleri-52

Klasik saç örgü modelleri dışında şimdi ileteceğimiz örgü modellerini de çok beğeneceksiniz. Özellikle saç renginiz ombre gibi gölgeli ise örgü kendini daha da güzel gösterecektir.

Boksör örgü saç modeli spor görünse de romtantik havası ile oldukça beğenilen modeller arasındadır.

orgu-sac-modelleri-53 orgu-sac-modelleri-54 orgu-sac-modelleri-55 orgu-sac-modelleri-56 orgu-sac-modelleri-57 orgu-sac-modelleri-58 orgu-sac-modelleri-59 orgu-sac-modelleri-60 orgu-sac-modelleri-61 orgu-sac-modelleri-62 orgu-sac-modelleri-63

 

Mohikan ya da mohawk saç örgüsü çeşitleri de özellikle uzun saçlı bayanların bir kez denedikten sonra vazgeçemeyecekleri, salaş bir pantolon ile asi bir kadınae, günlük kıyafetlerle ofisin en şık çalışanına, şık bir elbise ile de gecenin yıldızı olmaya ne dersiniz.

orgu-sac-modelleri-64 orgu-sac-modelleri-65 orgu-sac-modelleri-66 orgu-sac-modelleri-67 orgu-sac-modelleri-68 orgu-sac-modelleri-69

Hollanda örgü saç modelleri daha sofistike kendine özgü bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Renkli tel tokalar ile daha da farklılaştırabileceğiniz bu saç örgüsü çeşitlerinde ince bir detay iletelim hemen, saç örüldükten sonra biraz gevşetilmesi daha doğal ve havalı görünmesini sağlayacaktır.

orgu-sac-modelleri-70 orgu-sac-modelleri-71 orgu-sac-modelleri-72 orgu-sac-modelleri-73 orgu-sac-modelleri-74

25 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...

You must be logged in to post a comment.