Orta Boy Saç Kesim Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 8 Ocak 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


08Son dönemlerin en gözde saç boyu orta boy saçlar olup en modern saç kesimleri de orta boy saç kesimleridir. Orta boy katlı saç kesim modelleri, kadınsı ve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Saç bakımı ve modelin kullanışlığı düşünüldüğünde, ne çok uzun ne de çok kısa bir boyda olmadığı için bakım ve şekil vermede de kadınlara kolaylık sağlayan pratik saç kesimlerindendir.

Orta boy katlı saç kesim modelleri tercih ederken, ten renginiz, saçınızın rengi, yüz şekliniz ve yaşam tarzınız gibi faktörleri göz önünde bulundurmayı aklınızdan çıkarmayın.

Orta boy saç kesim modelleri düz renk saçla da çok şık kullanılabileceği gibi, özellikle son trend olan ombre saç için de idealdir. Karamel ve kahve tonları ile de ayrı bir havaya bürünürken, ince telli saçlarınız varsa orta boy katlı saç kesim modelleri ile daha hacimli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Düz saçlarda olduğu kadar dalgalı saçlarda da mükemmel görüntü sağlayan orta boy saçlar imaj değişikliği yapma konusunda aklınızı çelebilir.

Bir kadın dergisinin yaptığı bir araştırmaya göre orta uzunlukta saça sahip olan bir kadının stil sahibi ve modern bir görünümünün olduğu ifade edilmektedir. Siz de uzun saçlarsa sahipseniz ve bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız saçlarınızı adım adım kısaltmak için orta boy katlı saç kesim modelleri içinden kendinize yakışacağını düşündüğünüz modelden başlayabilirsiniz.

Orta Boy Saçlar İçin Kesim Önerileri 

Saçım uzun kalmasın ancak kısa da olmasın, modern ama seksi bir görüntü de yakalamak istiyorum diyen bayanlar en seksi orta boy saç modelleri mutlaka ilginizi çekecektir.

  • Dalgalı orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Asimetrik orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Katlı dalgalı orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Bob tarzı orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Yandan kahküllü orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Kahküllü orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Düz orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Balyajlı orta boy katlı saç kesim modelleri
  • Ombre orta boy katlı saç kesim modelleri 

Orta boy katlı saç kesim modelleri galerimizi beğenilerinize sunuyoruz.

Orta Boy Saç Kesim Modelleri 1 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 2 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 3 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 4 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 5 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 6 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 7 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 8 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 9 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 10 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 11 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 12 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 13 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 14 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 15 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 16 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 17 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 18 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 19 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 20 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 21 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 22 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 23 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 24 Orta Boy Saç Kesim Modelleri 25

9 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...