Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 27 Şubat 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Ekranların hem sevilen hem de güzel oyuncularından biri olan Özge Gürel, en az oyunculuğu kadar saç rengi ve modeliyle de son dönemde oldukça fazla konuşulmaya başlandı. Özge Gürel’in saç renginin ne renk olduğunu bilmek isteyen hayranları için başarılı oyuncunun saç renginin ise doğal saç rengi olan kestane renginin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat en son yapmış olduğu Özge Gürel Saç Rengi göz önünde tutulursa kakao rengidir diyebiliriz. Genelde açık ve koyu kestane tonlarında saç rengini kullanan güzel oyuncu 2015 yılında saç renginde biraz değişikliğe giderek koyu kakaoya dönüştürmüştür. Bu saç rengini isteyen tüm bayanlar çok rahat bir şekilde saçlarında deneyebilecektir. Fakat Özge Gürel gibi aynı saç rengine sahip olabilmeniz içinde mutlaka profesyonel bir kişiden yardım almanız gerektiğinizi de söylemek isteriz. Oyuncunun saç rengi numarası kakao 6.65 numara olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede sizlerde bu rengi saçlarınıza gönül rahatlığı ile uygulatarak aynı tonda tutturma şansına sahip olabilirsiniz.

Özge Gürel Saç Renkleri

Günümüzde artık hemen hemen her bayan ünlülerin yaptığı saç model ve renkleri yakından takip eder hale gelmiş bulunuyor. Hatta bunun la da sınırlı kalmayarak aynı saç rengi ve modeli bir an önce kendisinde de yapmaya çalışıyor. Biraz elde edilmesi zor koyu kahverengi, kakaoya yönelik saç rengi olduğundan dolayı bu rengi tutturmayı kendi başınız sağlamanız pek mümkün olmayacaktır. Koyu kahverengi ve doğal güzelliğe sahip olan Özge Gürel’in teni beyaz olduğundan dolayı doğal olarak bu rengi çok güzel şekilde kaldırmıştır. Bu rengi yapmak isteyen bayanların beyaz tenli ya da buğday tenine kaçan olması gerekiyor. Kiraz Mevsimi Öykü saç rengi sizlere de çok fazla yakışacaktır. Baktığımızda Öykü Gürel yeni saç rengi olan kakao rengiyle de doğal güzelliğini en güzel şekilde ortaya çıkarmayı başarmıştır.

Özge Gürel Saç Modelleri

Öykü Gürel’in saç rengi kadar saç modeli de aynı şekilde çok konuşulmaktadır. Uzun dalgalı ve kat kesimlere sahip bir saç modelini tercih etmektedir.

Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 9 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 10 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 11 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 1 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 2 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 3 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 4 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 5 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 6 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 7 Özge Gürel Saç Rengi ve Modelleri 8

27 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...