Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 3 Mart 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bir nesli televizyon ekranlarının karşısında saatlerce oturtan Çocuklar Duymasın dizisinin yıldızı Pınar Altuğ, gün geçtikçe güzelleşerek her koşulda parıldamaktadır. Bu nedenle de Pınar Altuğ saç rengi ve Pınar Altuğ saç modelleri oldukça büyük merak konularıdır. Yaşına rağmen güzelliğinin daim olmasında en büyük yardımcıları hiç şüphesiz ki saçlarıdır. Pınar Altuğ saçları ile, değişme kararı alan pek çok kadına ışık olabilir.

Pınar Altuğ Saç Renkleri

Pınar Altuğ sarı saçlarla görmeye alıştığımız ünlü isimlerdendir. Uzun yıllardır sarının tonlarını kullanmaktadır. Kimi zaman koyu renklerle görmüş olsak da sarı ile bütünleştiğini kimse inkar etmemektedir. Pınar Altuğ altın sarısı, platin sarısı ve küllü sarı gibi pek çok tonu kullanmıştır. Pınar Altuğ yeni saç rengi küllü açık sarı saç rengidir. Pınar Altuğ kahverengi saç rengi ile de göz kamaştırsa da sarıya dönmekten yine kendini alamamıştır.

Pınar Altuğ’un tercih ettiği saç renklerinin göz kamaştırmasındaki en büyük yardımcısı aralara atılan balyajlardır. Röfleler de dikkat çekmesini sağlayan bir diğer unsurdur. Pınar Altuğ son saç renginde yine küllü sarının parıldamasını röfle ile sağlamıştır. Pınar Altuğ saç rengi numarası ararken istenilen sonucun alınmamasının nedeni onun parlamasını sağlayan bu küçük değişikliklerdir.

Pınar Altuğ Saç Modelleri

Güzelliği gün geçtikçe daha çok ortaya çıkan Pınar Altuğ, gözleri kamaştırabilmesini fiziğinin yanı sıra doğal güzelliğine borçludur. Ekran karşısında veya davetlerde duru güzelliği ile parıldayan güzel oyuncunun sırrı nedir? Son zamanlarda artan gösteriş ve yapaylığının aksine doğallığı hiç elden bırakmaması onun yıldızının sönmemesini sağlamaktadır.

Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 1

Pek çok insanın aklında düz saçları ile kalmıştır. Saç modellerinde onu öne çıkaran saç kesimleridir. Sarı saç rengiyle bütünlemiş olsa da bütünleştiği bir saç modeli yoktur. Pınar Altuğ saç kesimi genellikle katlı uzun saçlar olarak öne çıksa da, kısa saçlara döndüğünde kestirdiği perçemli model de göz ardı edilemez. Uzun saçlarında öne çıkan bir diğer saç modeli ise sempatik duruşunu destekleyen kahküllü saç modelidir. Saçıyla her zaman bütünlük sağlayabilmesini ise küçük katlara borçludur.

Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 2 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 3 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 4 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 5 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 6 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 7 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 8 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 9 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 10 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 11 Pınar Altuğ Saç Rengi ve Modelleri 12

3 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...