Rowenta Saç Düzleştirici

Yayınlanma Tarihi: 9 Haziran 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saç düzleştirici konusunda kadınların şansı çok fazla yaver gitmemektedir. Gelişen dünya kadınların düzleştiricilere ne kadar ihtiyacı olduğunun farkındadır. Kadınların isteklerini son derece doğru anlayıp, mükemmel çözümler bulmuşlardır. Ancak bu çözümler istisna kabul etmeden pahalıdır. İyileştikçe pahalılaşan saç düzleştiricilerinde size daha uygun alternatifler sunabilen Rowenta markası, yavaş yavaş evlere sızabilmektedir. Pek çok teknolojik marka arasından sıyrılabilen Rowenta markasının bunu yapabilmesini sağlayan hiç şüphesiz çıkardığı en iyi saç düzleştiricisidir.

Rowenta markası ile tanışan pek çok kişi Rowenta sf4412 liss & curl 230 saç düzleştiricisi ile tanışmıştır.  Bunun yanı sıra Rowenta elite saç düzleştirici ile pek çok kişiye maddi olarak kolaylık sağlayan modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller özellikle öğrencilerin gözdesi olmuşlardır.

Rowenta saç düzleştiriciler çıkış sıralarına ve özelliklerine göre elbette farklılıklar gösterirler. Bu markanın bir adet saç düzleştiricisi başarılı olduğu için adını duyururken diğer bahsedilecek olanlar performansları iyi ve cebe uygun oldukları için adlarını duyurmuşlardır.

Rowenta sf4412 liss & curl 230 saç düzleştiricisi Rowenta markasına ait en iyi saç düzleştirici olarak bilinmektedir. Rowenta saç düzleştiricilerinin genelinde görülen senaryo burada da değişmemiştir. Yine ince plakalar ile satışa sunulan Rowenta sf4412 liss & curl 230 saç düzleştiricisini tercih etmek için daha iyi sebepler vardır. Kadınlar hazırlanırken hız onlar için önemlidir. Özellikle çok sık saç düzleştiren kadınlar, saç düzleştiricilerinin pratik olanlarını tercih edecektir. Rowenta sf4412 liss & curl 230 saç düzleştirici 230 dereceye kadar çıkabilir ve istediğiniz sıcaklığa tam 30 saniyede varabilir.

Rowenta Saç Düzleştirici 1

Elbette saç düzleştiricilerin son dönemdeki hareketlerini Rowenta markası da izlemiştir. Saç düzleştiricilerin ne kadar zararlı olduğu bilinmektedir. Saçı ne kadar kırdıkları her sosyal hesapta defalarca tekrarlanmıştır. Rowenta saç markasının bu modeli de iyon teknolojisi ile birlikte hazırlanmıştır. Bunun anlamı saçınız düzleştirilirken bir yandan da korunur. İstemeyeceğiniz kırık ve sönük düz saçlar yerine pasparlak düz saçlarınız oluyor.  Rowenta saç düzleştiricilerin ortak mantığı saç düzleştiricilerini maşa gibi kullanabilmektedir. Bu nedenle plakaları ince tasarlanmıştır. Pek çok kişi Rowenta saç düzleştiricilerini maşa gibi de kullanabilmektedir. Piyasada bu özelliklere sahip pek çok ürün 250 TL aşağısında satılmaz iken Rowenta markası sf4412 liss &curl 230 saç düzleştiricisinin 185 TL’den satışa sunmaktadır. Popüler markaların saç düzleştiricilerinin yarı fiyatına sayılabilecek olan bu fiyat, pek çok öğrenciyi sevindirmektedir.

Rowenta Saç Düzleştirici 2

Rowenta elite model look saç düzleştiricisi pek çok öğrencinin saç düzleştirici ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahiptir. Öğrenciler için saç düzleştiricisi almak çok da kolay değildir. Çünkü saç düzleştiricileri de akıl almaz fiyatlara satılmaktadır. Rowenta markasının elite serisindeki saç düzleştiricileri biraz daha uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu saç düzleştirici 200 dereceye kadar ısınmaktadır. Profesyonel olan saç düzleştiricileri 230 dereceye çıkmaları ile göz önünde bulunsa da tavsiye edilen sıcaklık 200 derecedir. Rowenta elite look saç düzleştiricisi de ince plakalara sahiptir ve maşa gibi de kullanabilir. Bu saç düzleştiricisinin indirimsiz fiyatı 105 TL olarak bilinmektedir.

Rowenta Saç Düzleştirici 3

Teknolojik markalar arasında yer alan Rowenta’nın yerini almasını sağlayan bir diğer şey ise saç düzleştirici taraklardır. Rowenta saç düzleştirici tarak pek çok markasının saç düzleştirici tarağına göre uygun fiyatlıdır. Günlük saç düzleştirmede daha çok tercih edilen saç düzleştirici taraklar pek çok marka tarafından üretilmiş olsa da Rowenta markasının saç düzleştirici tarağı en fazla tercih edilenler arasındadır. Bu saç düzleştirici tarağın fiyatı 132 TL olarak bilinmektedir.

9 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...