Saç Rengi Seçemeyenler için ​Şimdi Trend Nude Saç Renkleri!

Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarınızda değişiklik yapmak istiyor, ancak daha ne tür bir değişiklik yapacağınıza karar veremediyseniz, renk tonu olarak biraz yardım edelim… Geniş renk seçeneği bulunan saç rengi tonlarından bir yenisi olarak karşımıza çıkan nude saç rengi çeşitlerini saçlarınızda değişiklik için kullanabilirsiniz.

Giyim modasında olduğu gibi saç modasında da sürekli değişen bir yapı vardır. Bu yapı içinde saç modelleri kadar saç renklerinin de çeşitliliği de günden güne artmaktadır. Artan saç rengi tonlarından birisi olan nude saç renkleri doğallıktan yana tercihini kullanan bayanların seçimleri arasında… Uzunluğu ya da modeli ne olursa olsun bu renk tonları, saçlara doğal bir görüntü vermekte ve her zaman rahatça kullanılabilmektedir.

Daha çok kumral tonlarını içinde barındıran nude saç renklerine örnek olarak koyu kumral, açık kumral ve küllü kumral renklerini verebiliriz. Bu senenin de gözde renklerinden olan bu nude tonları, doğal saç modelleri ile birlikte uyum içinde kullanabilirsiniz. Nude saç modelleri olarak hafif dalgalı, az katlı olarak hazırlanan saç modelleri kullanılabilir. Tek renk uygulansa bile güneşte ya da ışıkların altında farklı renk tonlarındaymış gibi görünen nude saç renkleri, dalgalar ya da kıvırcıklar ile daha fazla kendini belli ediyor.

Nude saç renkleri, günlük olarak kullanılırken de rahatlık sağlar. İddialı saç renklerinden olan kızıl ya da sarı tonlarının günlük kullanımlarında gerekli olan fön çekimi ya da özel modeller, nude renkler için geçerli değildir. Tamamen doğal ve sade saç modelleri ile nude renkleri günlük olarak kullanmak mümkün. Günlük kullanımda rahatlık sağlayan nude renkler, özel gece ya da davetler için abiye saç modellerinde ise göz kamaştırıcı güzelliğe kavuşmayı sağlıyor. Bakımı da son derece kolay olan bu renkler, okula giden genç kızlar için de uygundur. Örgüler ya da dağınık topuz modelleri ile bu saçların kullanımı mümkündür. Nude renk tonları güzelliklerine doğallık katmak isteyen ünlü isimlerin de sıkça kullandıkları renk tonlarıdır. Nudenin açık ya da koyu tonlarının seçiminde ten rengine dikkat edilmesi ve uygun tonların seçilmesi gerekir.

 

27 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...