Saç Şekillendirme Seti

Yayınlanma Tarihi: 15 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saç şekillendirme her gün özenerek yaptığınız bir iş olabilir. Fakat bazen saatlerce saçları ile uğraşmak kimsenin işine gelmez. Bu yüzden saç şekillendirme setine ihtiyaç vardır ve büyük önem arz eder. Çözüm saç şekillendirme seti alarak kurtulunacak bir şey değil iyi bir marka seçimi yaparak kurtulunacak bir şeydir. En çok tercih edilen markada setler vardır. Bu yüzden iyi bir araştırma yapıp, müşteri memnuniyetine bakıp ürününüzü tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Öne çıkan markalardan bir tanesidir fakir poly saç şekillendirme seti. Fakir üretiminde adını koruyan uzun süre ürün üretimi yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren markalardan bir tanesidir. 5 farklı saç şekillendirme başlığı, 19 mm saç maşası, 25 mm boyunda saç maşası, dalga veren oval maşası, düzleştirici, seramik plak, tutmalı maşa, güç kablosu ve 2 adet aparatı ile genel olarak müşterilerinin beğenisini kazanan dayanıklı ve 2 yıl garantili olan bir üründür. Ürünün şimdiki piyasası fiyatı ise 128 Türk lirasıdır.

Bir diğer ürün grubu ise philips saç şekillendirme seti hem kurutma hem şekillendirme özelliğine sahip olan set kısa sürede saçları istediğiniz görünümüne sokabilir. Büyük dalgalar için fırça, dar kurutma başlığı, saç köklerini hacimlendirici, geniş tarak, kontrolü sağlamak için üç ayar düğmesi mevcuttur. Parlak, seramik, ısıyı direk iletmeyen yayan özelliğe sahip olan ürün 228 Türk lirası ile satılmaktadır.

Saç Şekillendirme Seti 1

Saç şekillendiriciler farklı markalar farklı özellikler ile araştırdıkça karşınıza çıkmaya devam edecek heifer saç şekillendirme seti 7 başlığı ile hem sıcak hem soğuk kullanılabilme ve 360 derece dönen kordon özelliğine sahip piyasa fiyatı da oldukça uygun olarak satılmakta 50 Türk lirası. Genel manada ürün serisi olarak oldukça geniş olan fakir saç şekillendirme seti gelmektedir. Sadece düzleştirici, bukle yapıcı veya set olarak satıldığı gibi amor illision gibi serilere sahiptir.

Saç Şekillendirme Seti 2 Saç Şekillendirme Seti 3

15 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...