Saç Traşı Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 28 Temmuz 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Erkekler özellikle belirli bir yaştan sonra kendilerine yakışan şeyleri aramaya başlarlar. Elbette iyi görünmelerini sağlayacak en önemli şeylerden bir tanesi de saçtır. Saç stilleri görünüşlerinde çok önemlidir. Kendisine neyin yakışacağını bilmeyen erkeklerin mutlaka denemesi gereken birkaç çeşit saç traşı bulunmaktadır.

Erkek çocuğu saç traşı modelleri genellikle birbirine benzerdir. Saç ikiye veya üçe vurdurulur. Temizliğin ne olduğunu bilmeyen pek çok anne ve çocuk için biçilmiş kaftandır. Ancak yaş büyüdükçe daha çok traş çeşidi olduğuna dikkat çekilir.

Saç Traşı Modelleri 1

Erkek traşı saç modelleri içerisinde, Asker traşı saç modeli kadınların en karizmatik bulduğu bir saç modelidir. Kadınlarda kısa saç nasıl zorsa erkeklerde de asker traşı zor bir saç modelidir. Asker traşını taşımak kolay değildir. İyi bir vücut ile birleştiğinde harika bir görüntü elde edilebilir ancak asıl önemli olan kafa yapısıdır. Her erkeğin bu saç traşının ona yakışıp yakışmadığını kontrol edilir. Yakıştığı taktirde ömrü boyunca rahatlıkla kullanabilir.

Saç Traşı Modelleri 2 Saç Traşı Modelleri 3

Erkek saç modelleri subay traşı ile de dikkat çeker. Subay traşı asker traşının biraz daha uzun halidir. Asker traşını kendine yakıştırmayan erkekler bu saç modelini deneyebilir. Subay traşı saç modelleri kısa sakal ile çok uyumludur. Ayrıca pek çok ünlü erkeğin severek kullandığı bir saç stilidir. Erkeklerin en rahat kullandığı saç modellerinden bir tanesidir.

Saç Traşı Modelleri 4 Saç Traşı Modelleri 5

Son yılların en çok kullanılan saç traşı Amerikan saç traşıdır. Kendisi için bir stil arayan pek çok erkeğin tercih ettiği en risksiz saç modelidir. Amerikan traşı saç modellerinin tamamı havalı görünür. Bunu sağlayan şey elbette saçların yanlarının kısa olmasıdır. Saçların yanının kısa olması saçın uzun ön kısmına dikkat çeker. Bu saç traşı saçın hangi kısmını kısa tuttuğunuza veya kazıttığınıza göre şekillenir. Çok beğenildiği için onlarca modeli bulunmaktadır. Modelleri farklı kılan şeylerden biri saçın uzun kısmının hangi yöne yatırıldığıdır. Saç yanlara veya arkaya yatırılabilir. Saçın ön kısmı hayli uzunsa saç spreyi kullanılmalıdır. Ön kısmın çok uzun olmadığı modellerde duştan sonra fön ile saça şekilde vermek yeterli olacaktır.

Saç Traşı Modelleri 6 Saç Traşı Modelleri 7

28 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...