Saçlarında Çiçekler Açsın: Çiçek Taçlı Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 12 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Gelin saçları her yaz olduğu gibi bu yaz da en çok konuşulan saç modelleri arasında yerini almıştır. Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile başlayan düğün telaşı ve yeni modaların araştırılması gelin adaylarını epeyce yorsa da ortaya çıkan sonuçlar her zaman bir öncekinden daha iyi olmaktadır. Saç modelleri de hem gelinliğe hem de düşünün konseptine göre çok farklı model ve şekillerde yapılabilir.

Gelinliğin nasıl bir havada olduğu ya da düğünde kullanılacak aksesuarların sade mi yoksa gösterişli ve şatafatlı mı olduğu gelin saçının ve makyajının da seyrini değiştirir. Son zamanlarda açık alan, plaj ve kır düğünlerinin yapılması da oldukça arttığından çiçek taçlı gelin saç modelleri ortaya çıkmış ve bu modeller hem düğün için hem de dış çekim için sıkça kullanılmıştır. Bu modelleri yaparken tacın duruşu ayarlanarak karar verilmeli ve buna göre bir saç modeli seçilmelidir.

Çiçek Taçlı Saç Modelleri

Kuru çiçeklerden ya da yapma çiçeklerden yapılan bu saçlarda renk yoğunluğu ve aksesuarlar ön planda olduğundan saç modelleri genelde yarım topuz ya da dalgalı şekilde bir dağınık topuz olarak tercih edilmektedir. Dış çekimlerde ise genel olarak salık bırakılan saçlara çekim öncesi bir kesim yapılarak dolgun gösterecek bir model yapılabilir. Çiçek taçlı örgülü saç modelleri her uzunluktaki saça rahat şekilde ve farklı modeller ile uygulanabilir.rnBu modeller gelin adayı tarafından tarzına uygun olan bir taç ile süslenir. 2017 gelin çiçek taçlı saç modelleri arasında örgüler de oldukça fazla tercih edilmiştir. Yandan örgüler şeklinde kullanılan bu modeller düz saçları hareketlendirmek için idealdir. Çiçek taçlı saç modelleri 2017 arasından tercihinizi yapmak için görselleri ve taç modellerini inceleyip siz de kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

12 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...