Saçlarınıza Muhteşemliği Getirme Garantisi Veren Yeni Trend: Gri Ombre Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 11 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Bu 2017 yılında ombre modellerinin oldukça sık kullanıldığını ve kadınlar arasında popüler olduğunu söyleyebiliriz. Dünya değişmekle beraber saç renkleri de bir o kadar değişiklik göstermektedir. Gri saç ombre modelleri olmak üzere; geçen seneden bugüne her yaz ve sonbahar aylarında her yaştan ve kesimden bu saç modellerini gördük. Ombre ve griyi birleştirdiğiniz zaman ortaya harika bir uyum çıkacaktır. 2017’nin vazgeçilmez modası olan ombre gri saç modelleri için kızlar ya da erkekler hiç fark etmez, bir şans vermenizi öneririz. İnternet ve sosyal medya dünyasında bu saç modelleri herkesi oldukça etkilemiştir. Eğer saçlarını komple kökten değiştirmek isterseniz bu saç modeli size uygun olacaktır.

En Beğenilen Ombre Gri Saç Modelleri

Dalgalı Gri Ombre

Saçlarının hacmini ve de rengini belli etmek, onları öne çıkarmak istiyorsan bu ombre saç modelleri gri rengi tam da sana göre olacaktır! Saç maşası ile saçlarını sarıp ombre saçının güzelliğini gözler önüne serebilir ve gri saçlarını ön plana çıkarabilirsiniz.

Gri Bob Kesim Ombre

Eğer saçlarınız kısa ve gri olmasını istiyorsanız gri ombre kısa saç modelleri tam da size göre olacaktır. Ombre her kesime yakıştığı gibi gri ve ombre birleştiği zaman da her kesime oldukça çok yakışacaktır. Ombrelerinin güzelliğini ortaya çıkarmak için saçlarını köpükle şekillendirebilir ve gözler önünde olabilirsiniz. Eğer saçlarınız uzun ve yıpranmış ise bence bu saç modeline bir şans vermelisiniz.

Yarım Topuz

Eğer gri ombre yaptırmaya karar verdiysen ve saçların da biraz uzun ise, bu yarım topuz saç modeli ile beraber gri saçının güzelliğini ortaya çıkarabilirsin. Saçlarını ikiye ayırdıktan sonra üstte kalmış olan kısımları da dağınık topuz yaptıktan sonra çok tarz ve havalı bir görünüm elde edeceksin. Eğer doğal gözükmek istiyorsan topuzun kesinlikle dağınık olmalıdır buna emin olabilirsin.

11 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...