Sade Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 20 Ekim 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Son yıllarda sadelik modanın trendi haline gelmeye başladı. Kullanım açısından birçok mekana ve davete uygun olmakla birlikte rahatlıkla iş ortamınızda da kullanabilirsiniz. Özelikle sade kısa saç modelleri bu konuda size büyük yarar sağlayacaktır.  Siz vereceğimiz birkaç ufak detay ile çok rahatlıkla bu saç modellerini evde kendiniz yaparak kuaföre gitme zahmetinden kurtulacaksınız. Öncelikle belirtmekte fayda var bayan saç makyaj ve kıyafet kombini doğru yapıp kullandığı zamanda şıklığa erişebilir. Eminim ki bu konuda herkes en doğru kombinler yapmaktadır.

Gideceğiniz yer için seçtiğiniz kıyafete uygun olsun diye sade saç modeli tercih ettiniz bunun için birçok saç modeli yapabilirsiniz. Mesela saçlarınızı iki yandan bildiğimiz normal bir şekilde örüp sorasın da tel tokalarla örgülerinizi arkadan şık bir topuz yaparak toplayabilirsiniz. Bu basit ve kolay modelle hem şık görünür hem de sadeliği yakalayabilirsiniz. Bu modelin dışında saçınızı at kuyruğu toplayıp saçınıza bir topuz tokası geçirin ve aşağıda kalan saçınıza da görünmeyecek bir şekilde bir lastik geçirerek topuz tokasını saçınıza gül şekli vererek kapatıp. Kalan saçınızı ikiye ayırın ve ayırdığınız saçı iki ayrı örüğü de sağdan soldan tutturarak çok şık ve sade bir topuz elde etmeniz mümkün.

Sade Saç Modelleri 1

Sade Saç Modelleri Nasıl Yapılır

Sadece uzun saçlı bayanlar topuz yaparak sadeliği yakalamaz. Saçları kısa olan bayanlarda sade kısa saç modelleri yaparak çok rahatlıkla günü kurtarabilir. Kısa saçlı bayanlar iki yandan saçlarını yarıya kadar örerek ve kalan arkadaki saçlarını da tel toka yardımı kullanarak çok rahatlıkla sade bir saç modeli elde edebilir ve günü veya geceyi kurtarabilirler. Hem şık olmanın keyfini sürerken hem de sadelikleri ile göz kamaştırabilirler.

Sade Saç Modelleri 2

Birçok modelin rahatlıkla uygulayabilecekleri kısa saçlı bayanlar hiçbir toka kullanmadan sadece şekillendirici kremlerle bile saçlarına sade bir görüntü verebilirler. Kısa saçlarını arkadan dümdüz bir şekilde toplayarak ve birkaç saç tutamını dışarı salarak da çok rahatlıkla sadeliği elde edebilecekleri gibi saçlarını tek yandan balık sırtı modeli örgüsü yapıp diğer tarafı düzleştirerek de rahatlıkla sadeliği yakalayabilirler. Bu basit, kolay saç modelleri hem sizi sade gösterecek hem de şıklığınıza şıklık katacaktır. Sade saç modelleri yapmak çok kolay ve kullanışlıdır.

20 Ekim 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...