Şarap Kızılı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir, Hangi Saç Boyası Markaları Tercih Edilmelidir ve Şarap Kızılı Boya Markaları Nelerdir?

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Saçlarınızda farklı tarz yaratmak için yeni bir model ve saç rengi seçmeniz gerekli ise size şarap kızılı saç rengini önerebiliriz. Hem dikkat çekici hem de değişik bir tarz çin bu özel renk tonunu saçlarınızda kullanabilirsiniz. Saç boyası markalarının da üzerinde özenle durduğu şarap kızılı saç renginin kendi arasında da farklı tonları vardır. Bu yazımızda sizler için şarap kızılı boya markaları nelerdir ve bu renk kimlere yakışır sorularının cevaplarını vereceğiz.

Şarap Kızılı Saç Rengi Kimlere Yakışır

Şarap kızılının da kendi arasında farklı isimler ile anılan tonları vardır. Bir kuaföre gittiğinizde saçlarınızı şarap kızılı istediğinizde tam tonunun uygulanması için isminin bilinmesi gerekir. Eğer istediğiniz rengi isim olarak bilmiyorsanız örnek bir resim ile de şarap kızılı tonunu kuaförünüze verebilirsiniz. Profestonel olarak saçlarda sarap kızılı yaratmak bu kadar kolaydır. Ancak evde şarap kızılı saç rengi nasıl elde edilir diye soracak olursanız, yine benzer şekilde uygulamak istediğiniz tonları bilmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Şarap kızılı, tonlarına göre ten renkleri ile uyumludur. En fazla beyaz ve açık buğday tenlilere yakışan bu rengin bazı özel tonları koyu tenlilerde de hoş duruyor. Açık ten rengi ve yine açık göz rengine sahipseniz kadifemsi kızıl, böğürtlen kızılı, ahududu kızılı, kızılcık saç rengi tonlarından birini kullanabilirsiniz. Koyu buğday tenliyseniz daha koyu tonları olan kahve ve şarap kızılı karışımı saç renklerini kullanabilirsiniz.

Şarap Kızılı SRengi Koleston

Şarap kızılı, özel bir saç rengi tonudur. Bu saç rengini uzun süre saçlarınızda taşımak ve saçlarınızın parlaklığını uzun süre korumak için kaliteli ve güvenilir markaların saç boyalarını kullanmalısınız. Şu an piyasada bulunan hangi şarap kızılı saç boyası markaları tercih edilmelidir sorusuna ilk verilecek cevap şüphesiz ki Koleston saç boyası markası olacaktır.

Koleston Şarap Kızılı SRengi

Koleston’un geniş renk skalasında yer alan şarap kızılı, bayanlar tarafından çok sevilen ve kullanılan bir renk tonudur. Çok hoş bir ton olan bu renk aynı zamanda uzun süre saçta kalma özelliğindedir. Siz de Koleston şarap kızılını denemek isterseniz, Koleston 5/66 şarap kızılı saç boyasını deneyebilirsiniz.

Şarap Kızılı SRengi Loreal

Saç bakımı ve saç boyası alanında önde gelen isimlerden birisi olan Loreal’in de şarap kızılı saç boyası tercih ediliyor. Yumuşak ve hoş bir renk elde etmek saçlarınıza Loreal Paris Casting Creme 550 böğürtlen kızılı ‘nı uygulayabilirsiniz.

 26 Kasım 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...