Sarı Kısa Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 3 Aralık 2016 Ekleyen: Pınar SUDE


Her saç modeli her saç renginde aynı durmayabilir. Bazı ayrıntılı kesimler vardır ki, bunlar kendilerini en iyi sarı saç üzerinde gösterirler. Zaten sarı saç genel anlamda kadını havalı ve gösterişli bir hale getiren renklerdendir. Hal böyleyken de birbirinden güzel ve iddialı kısa sarı saç modelleri arasından seçim yapmak zorlaşıyor. Aslında birkaç yıl öncesine gittiğinizde bu kısa ve sarı saç modasının aslında Sheraon Stone ile başladığını görebilirsiniz. O efsanevi ve bir o kadar da iddialı saç modeli ile milyonlarca kadına öncü oldu.

Bu kadar kısa kestirmekten yana olmayan ama yine de uzun saçlar istemeyen kadınların farklı tercihleri olabiliyor. Mesela altların ve yanların kısa üstlerin ise daha yoğun olduğu modeller özellikle sarı saçta bir başka duruyor.

Kısa sarı saç modelleri arasında en fazla tercih edilenlerden birinin bu model olmasına rağmen aynı modeli farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Belki fönünüzü farklı çektirebilir ya da saçlarınıza ıslak bir görüntü vererek bambaşka bir hale bürünebilirsiniz.

Ön kısımlarında yan perçem şeklinde kesilmiş olan, enseler kısa ama yanlar daha uzun olan modeller de çok revaçta. Aslında küt kesimin bir başka versiyonu olan bu saçın bütün numarası bol katlı olmasıdır. Yani model kendini ancak bu şekilde gösterir ve tabi bunu kullanacak kadınların da saça hak ettiği özeni göstermesi gerekir.

Sarı Kısa Saç Modelleri 1

Sarı Kısa Saç Modelleri 2

Kısa sarı saç modelleri kadınların kendilerini en havalı hissettikleri modellerdir. Yani saçının görüntüsünden emin olan kadın kendini her durumda güzel ve şık hisseder. Bir de iddialı bir tarza sahip olan kadınlar için saçı her gün farklı şekillerde kullanmak çok da zor olmasa gerek. Mesela punk tarzında bir saçı ille de öne ya da yana doğru fönlü kullanmak zorunda değilsiniz.

Sarı Kısa Saç Modelleri 4 Sarı Kısa Saç Modelleri 3

Saçlarınızı geriye doğru tarayıp yanları iyi yapıştırıp üstlerini daha yoğun bırakabilirsiniz. Böyle bir saçı kullanan bir kadının hayatının her alanında iddialı olduğu her halinden belli olur. Bu saç modelini bir de göz makyajı ve uygun küpelerle desteklemeniz halinde size bir bakan tekrar bakmak isteyecektir.

Sarı Kısa Saç Modelleri 6 Sarı Kısa Saç Modelleri 5

3 Aralık 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...