Seksi Kahverengi Saç Renklerinin Sırları: Kahverengi Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 6 Ekim 2017 Ekleyen: Pınar SUDE


Kahverengi saçlar tüm saç modellerini taşıyabilen ve kadınların doğal bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olan bir renktir. Ten rengine göre farklı birçok tonda kullanılabilen kahverengi saçlar ile hem yaz aylarına hem de kış aylarına uygun renkler oluşturabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kahverengi tonlarını farklı şekillerde kullanabilmek ve kendinize en uygun tonu bulabilmek için göz önünde bulunduracağınız bazı püf noktaları bulunuyor.

Kahverengi kısa saç modelleri: Kahverengi saçlarda kısa modelleri tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli konu yüz şeklidir. Yüz şekline uygun bir kısa saç modelini kahverenginin dilediğiniz tonunda kullanabilir ve hem bakımı hem de yapımı kolay olan saçlara rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Bob kesimler ve daha kısa modeller kahverengi saçlar için eşsiz modeller arasında bulunuyor.

Kahverengi uçları sarı saç modelleri: Kahverengi tonları sarı tonları ile muhteşem bir uyum göstermekte ve yapaylıktan uzaklaşarak doğal görünümlü saçların elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Çok koyu olmayan kahverengiler saç uçlarına doğru uygun geçişlerle açılarak rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında bu renkleri tercih etmek de doğal bir görünümle saçların açıldığı izlenimini vermektedir.

 – Açık kahverengi saç modelleri: Özellikle yaz aylarında kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen açık kahverengi tonlar cilt tonuna göre kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Orta boy ve uzun saçlarda açık kahverengi tonları olduğunuzdan daha genç görünmenize yardımcı olacaktır.


- Koyu kahverengi saç modelleri: Koyu kahverengi saç modelleri bir kaç farklı modelde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bob kesim ve fön ile birlikte kullanımda hem modern hem de doğal görünümlü bir tarz yakalamanıza yardımcı olur. Uzun saçlarda da koyu kahverengi tonları rahatlıkla tercih edilebilir ve saça istenilen her şekil rahatlıkla verilebilir.


6 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...